GüncelİnternetTeknoloji

WhatsApp Artık Rehbere Kaydetmeden Mesaj Atma Hakkı Veriyor!

Dünya üzerinde milyarları aşan rakamlarda kullanıcıya ulaşan whatsapp rehbere kaydetmeden mesaj atamama olayını ortadan kaldırıyor. Muhteşem bir iletişim aracına dönüşen uygulama için gelişim hız kesmeden devam ediyor.

WhatsApp’ta kişi eklemeden mesaj atabilme dönemi başlıyor. Bilindiği mesaj atmak, sesli aramak veya görüntülü görüşmek için konuşmak istediğiniz kişiyi rehbere eklemek zorundaydınız. Numaranıza mesaj gelmeden karşı tarafla irtibat kuramazdınız. Bu kadar büyük kitlelere hitap eden ve memnun olunan bir uygulama için son derece problem olarak kabul edilen eksikliklerin giderilmesi çok önemliydi. Alınan tepkiler ve sadece farklı noktalarda gelişim sağlanması direk olarak şikayetlerin artmasına neden olmaktaydı. Fakat bilmeniz gereken birkaç taktiği yerine getirmeniz artık sizin için bu sorunun ortadan kalkmasına yeterli olacaktır.

WhatsApp’ta Rehbere Eklemeden Nasıl Karşı Tarafa Mesaj Atılır?

WhatsApp adına bilinmesi gerekenlerin gün geçtikçe ne kadar fazla olduğu ortaya çıkmaya devam ediyor. Dünya üzerinde inanılmaz bir ilgi gördüğü tartışmasız ortadadır. Devamlı olarak kullanılmakta olan ve aynı zamanda geliştirilen mesajlaşma uygulaması için hala akıllarda kalan soru işaretleri var. Bunların birinci sırasında kişi eklemeden mesaj atamama sorunu geliyor.

Yapılan anket ve araştırmalar sistem için büyük sorunun bu olduğunu ortaya koydu. Sürekli olarak çalışmaların tüm uygulamaya yayılması beklense de henüz gerçekleşmedi. Diğer taraftan günümüzün en ünlü iletişim kurma aracı olması nedeniyle artık birçok kişi daha hızlı hareket edilmesini istiyor.

Hangi Yollarla WhatsApp’ta Kişi Eklemeden Mesaj Atılır?

WhatsApp için söylenmekte olan tüm çalışmalar her zaman için daha ileri düzeyde ilerlemek için tasarlanmak zorundadır. Ancak bu gelişim sağlanan kadar akıllı cihazlarınızın URL kısmına wa.me/01234567890 yazarak alt kısma gelen seçeneğe tıklamanız yeterli olacaktır.

Kafa karıştırıcı bulduysa ek uygulamalara başvurmanız gerekecektir. Click to chat adı verilen eki indirip uygulamanız bütün sorunların ortadan kalkması için yetecektir. Artık istediğiniz numarayı rehbere eklemeden hemen istediğiniz kişiye mesaj atma şansını bulabilirsiniz. Yapılacak olan bu girişimler telefonunuza bir zarar veremez. Gerekli olan virüs taramaları ve indireceğiniz adrese dikkat etmeniz gerekmektedir. WhatsApp’ta kişi eklemeden mesaj atabilmek için bu adımları izlemeniz zorunludur.