AndroidMobilTeknolojiYazılım

Türklerin En İyi Android Mobil Uygulamaları

Her ne kadar özellikle bilişim teknolojileri konusunda birçok ülkeye bakarak biraz geride kalmış olsak da, bu sektörde başarılı çalışmalar yapan Türk vatandaşları da yok değil. Türklerin en iyi Android mobil uygulamaları hakkında bilgi alabileceğiniz bu yazımızda sizlere, FitWeell ve Fitzy uygulamaları hakkında da bilgiler vereceğiz.

Türklerin En İyi Android Mobil Uygulamaları

Türklerin en iyi Android mobil uygulamaları için açıklamalı bir liste yapacak olursak, en iyi uygulamalar arasında şunlara yer verebiliriz;

BİP Messenger

Turkcell tarafından sunulan bu uygulama, diğer BİP kullanıcıları ile ücretsiz ve hızlı bir şekilde iletişim kurma imkanı sağlamaktadır. Ayrıca farklı birçok niteliğe de sahip olan uygulama, oldukça gelişmiş bir sisteme sahiptir.

BiSU

Her ne kadar genel bir kullanım alanı olmasa da, damacana su siparişi vermek için tasarlanmış bir uygulamadır. Birçok gereksiz uygulamayla kıyasladığımızda, başarılı olduğunu söylemek mümkündür.

BiTaksi

Özellikle ilk dönemler oldukça popüler bir uygulama olan BiTaksi, hızlı bir şekilde taksi çağırmanıza yardımcı olmakta olan En iyi Türk yapımı android mobil uygulamaları arasındadır.

CEYD-A

Türklerin en iyi android mobil uygulamaları arasında, birde Türkçe sesli asistanımız bulunmaktadır. CEYD-A ile cep telefonlarınızı daha etkin bir şekilde kullanabilirsiniz.

Kaave Falı

Fal meraklılarına özel olarak hazırlanmış Türk yapımı telefon uygulamaları arasındaki Kaave Falı ile, fal baktırmak artık çok daha eğlenceli.

Fizy

Mobil cihazlarınızdan rahatça yüzbinlerce yerli ve yabancı şarkı, video ve klibe ulaşmak ve sorunsuzca dinlemek için kullanabileceğiniz, hiç şüphesiz ki Türklerin yaptığı en iyi android mobil uygulamaları arasındadır.

FitWell Uygulaması Nedir Nasıl Kullanılır?

FitWell uygulaması, kişisel yaşam koçu ve beslenme koçu sloganıyla yayına başlamış uygulamalardan birisidir. Özellikle egzersiz ve diyet yaparak fit kalmak isteyenlerin cep telefonlarında sıklıkla görebileceğiniz bu uygulama, vücudunuz için hedef belirlemenize ve egzersizlerle ilgili çeşitli analizler yapmanıza imkan vermektedir.

Kas geliştirme, göbek eritme ve farklı hedeflere çok daha rahat ve etkili bir şekilde odaklanmanıza yardımcı olacak uygulamalar arasındaki Fitwell, yapay zekasıyla kısa sürede çalışmalarınızda başarı sağlamanıza imkan vermektedir.

Fizy Uygumalası Nedir Nasıl Kullanılır?

Yukarıda da kısaca değindiğimiz Fizy, sadece şarkı ve videolara ulaşabileceğiniz bir portal olmasının daha ötesinde, Türkiye’de yayın yapan birçok popüler radyo kanalını dinlemenize de imkan vermektedir. Turkcell alt yapısıyla hizmet veren uygulama, müzik uygulamaları arasında oldukça fonksiyonel özelliklere sahiptir. Turkcell abonesi olanlar dışında diğer operatörlerinde yararlanabileceği bu hizmet, Turkcell abonesi olanlara ayrıcalıklı avantajlarda sunmaktadır.

 

  • Celil
Fizy ve BiP'in indirmelerinin yüksek olmasının sebebi Turkcell'in verdiği hediyelerden dolayıdır.
Salla Kazanda veriyor Fizy Premium millet indiriyor, Liseler arası müzik yarışması yapıyor millet sırf oy vermek için indiriyor.
BiP üzerinden bedava internet veriyor millet indiriyor.
Bunları yapmasa uygulamalarının yararı yok :)