İnternetMobilTeknoloji

Telefondan Ücretsiz Site Açmak!

Telefonunuzdan Web Sitesi Yapmak!

İnternet artık hayatımızın vazgeçilmez bir unsuru olmaktadır. Gerek bireysel olarak gerekse de işletmemizin daha küresel müşteri kitlesine sahip olabilmesi için olması gereken en büyük araçtır.

Çoğu bilgisayar kullanıcısı bir internet sitesi kurmayı gözünde fazlaca büyütmektedir ve bu işi yapması için aracı bir firma tutmakta, ekstra ücretler ödemek zorunda kalmaktadırlar.

Yazımızın devamında hem sizlere internet sitesi kurmanın o kadar zor olmadığını gösterecek hem de daha az harcamalarla ürünlerinizi ve hizmetlerinizi daha geniş kitlelere ulaştırabilmenizi sağlayacağız.

Sizlere sunacağımız hizmetler sadece internet sitesi kurmakla sınırlı kalmamakta ayrıca kolay bir şekilde düzenlemenize de imkân sağlayacaktır.

Bütün işlemlerinizi çevrimiçi yapacağınız için asla düzenlemeleriniz kaybolmayacak son haliyle kayıtlı kalaktır.

GoDaddy

GODADDY MOBİLE ile ilgili görsel sonucu

Bu hizmet sağlayıcımız sizlere mobil olarak Web site oluşturucusunu doğrudan sitelerinizde çalıştırabilmektedir. İstediğiniz her bölümü kolayca düzenleyebilmeniz için herhangi bir sınır yoktur. Hizmetleri bununla da kalmayan sitenin mobil ve masaüstü sürümleri için önizlemeye sahip şekilde birçok temaya da bulunmaktadır. Bütün bunları yapmanız için olağanüstü bir güç ve deneyime sahip olmanız gerekmiyor. Ayrıntılı olarak tam bir özelleştirme veya harikulade siteler beklemeniz de anlamsız olacaktır. Sonuçta mobil bir uygulama sayesinde aşırı profesyonel olmasa da temel ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek bir uygulamaya sahip olacaksınız.

Bu araç sayesinde sitenizin stilini değiştirebilmekte; her öğeyi ayrı olarak düzenleye bilmekte ve menü çubuğu bulunan birden çok sayfa ekleyebilmektesiniz. Hatta basit bir blog güncellemesi kullanımı için sizlere yetebilecek düzeyde çözümlere de sahip olmaktadır.

WordPress

wordpress mobile ile ilgili görsel sonucu

Özellikle düzenli olarak güncellemek isteyeceğiniz bir hizmete sahip olmak istiyorsanız; WordPress sizin için mükemmel bir seçenek olacak ve mobil düzenleyiciyi bünyesinde bulundurun blogların kralı sayılmaktadır.

Varsayılan olarak basit tema kullanabileceğiniz gibi, özelleştirebileceğiniz başka temalara da sahip olabilirsiniz. Sayfalarınızı yönetmeniz aşırı derecede basit ve blog düzenleyici bir uygulama için oldukça fazla özelliğe sahiptir.

Biraz abartılmış gibi sansanız da 5 dakikalık zamanda kurabileceğiniz ve çalışacak basit bir blog dahi oluşturabilirsiniz. Sitenizi yayınlamanın ne derece kolay olduğuna buradan pay biçin.

İstemeniz durumunda ücretsiz olarak da sitenizi barındırabilme imkanı sunan hizmet sayesinde      .wordpress.com alan adını da kullanımınıza sunmakta. Bu sayede domain ücretlerinden de kurtulabilmeniz hedeflenmiştir.