İnternetOyunTeknoloji

Pubg Hilesi Var mı?

Son zamanlarda en çok rastladığımız oyundan ziyade sadece hile için açılmış yüzlerce forum binlerce konu başlığı oldu. Peki, orijinal adı “PlayerUnknown’s Battlegrounds” olan Pubg hilesi var mı? Özellikle oyunun Çin’e açılmasından sonra çok sayıda hileci oyuncunun oyuna giriş yaptığı açıklaması yapıldı oyunun işim babası tarafından. Bazı oyuncular tarafından Çin’de bölge kısıtlamasına bile gidilmesi istendi. Ancak bu istek elbette yerine getirilmedi. Bu sayede gerçekten hile yapmadan kendi hakkıyla kazanmaya çalışan birçok Çinli oyuncunun hakkında elinden alınmamış oldu. Peki, Pubg hilesi var mı gerçekten?

Pubg Hilesi Var mı?

Bununla alakalı yapılan oyuncu yorumlarına göre hile var ve hile yapan sayısı her geçen gün artmaya devam ediyor. Kolay kolay göze görünmeyen ancak dikkatli oyuncuların fark edebildiği en büyük başvurulan hile yöntemi ise canlanma ve yenilenme gibi görünüyor. Normal şartlarda bu işlem biraz vakit alırken hile yapan kullanıcılar bu işlemi anında gerçekleştirebiliyor ve bu sayede hedef olmaktan kurtuluyor. Bir diğer hile yöntemi ise neredeyse %100 oranında hedef isabet oranına ulaşılması olarak gösteriliyor.
Normal kullanıcıların uğraş vererek yapmaya çalıştığı hedef alma işlemi hileci oyuncular tarafından anında yapılabiliyor. Bunun için yapım şirketi birçok güncelleme yapmaya hazırlandığını bildirmiş. Ayrıca oyundan diskalifiye edilen oyuncu sayısının toplam oyuncu sayısının üçte birine denk geldiği söylentileri mevcut. Bu rakamın daha da artacağı ancak bunun yerine güncellemeler sayesinde diskalifiye durumuna gerek kalmayacak gibi görünüyor. Pubg hilesi var mı konusu aslına gerçek oyun severler için önem teşkil etmiyor.

Pubg Nedir?

Pubg aslında bir strateji ve savaş oyunu.  Maksimum yüz oyuncunun helikopterle hareketinden sonra farklı alanlara iniş yapması ve hayatta kalma mücadelesini içeriyor. Pubg hilesi var mı diye düşünmeden, araştırmadan hilesiz şekilde oynayan oyuncuların büyük keyif aldığı bu strateji oyunu kişilerdeki hızlı karar verme, analitik düşünme, bakış açısı geliştirme gibi özellikleri geliştirmesi yönünden gayet faydalı. Ancak küçük bir hatırlatma da fayda var.
Oyunun kullanıcılar tarafından uzun süre aralıksız şekilde oynanması birçok sıkıntıya sebep olabiliyor. Gündelik yaşamın aksaması ve sağlık açısından çıkabilecek problemlere dikkat.

 

Pubg Nasıl İndirilir?

Android için öncelikle TAPTAP uygulamasını indirmeniz ve indirdiğiniz dosyayı Android cihazınıza aktarmanız gerekmektedir. Uygulamayı açtıktan sonra birden fazla uygulama karşınıza çıkacak. Ancak açmanız gereken Tencent tarafından yazılımı yapılan oyun. IOS içinse bir hesap açmalı sonrasında aktivasyonu gerçekleştirmelisiniz. Çin adresine sahip sahte bir adres oluşturarak ayarlar kısmından bölge değişikliği yapmanız yeterli olacaktır. Mobil versiyonları indirmeniz halinde oyun için hazırsınız.