İnternetMobilOyun

Popüler Mobil Oyunlar Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Popüler mobil oyunlar hakkında bilinmesi gerekenler başlıklı bu yazımızda, güvenilir mobil oyunlar hakkında da detaylara yer verdik. Ayrıca internet üzerinden mobil oyunlar nasıl oynanır? Sorusuna da, sizler için cevaplar aradık.

İnternet Üzerinden Mobil Oyun Nasıl Oynanır?

İnternetten cep telefonunuzun işletim sistemine uygun uygulamaların bulunduğu platformlara girerek, oynamak istediğiniz oyunların mobil uygulamalarını telefonunuza kurarak, çok rahat bir şekilde internet üzerinden oyun oynayabilirsiniz. Özellikle son zamanlarda çıkan nitelikli oyunlar, uygulamalar üzerinden internete bağlanarak oynanabilmektedir.

Birçok oyun kullanıcı hesabı yani üyelik gerektirmeden oyun oynanmasına müsaade etse de, bir o kadarda üyelik şartı gerektiren oyunlar bulunmaktadır.

Bunun dışında mobil oyunları bilgisayarınız aracılığıyla da oynayabilirsiniz. Bunun için farklı birçok uygulama olup, bu uygulamalar cep telefonunuza bilgisayar üzerinden erişmenize imkan vermektedir. Bu sayede cep telefonunuzda bulunan oyunları, bilgisayar üzerinden de rahatlıkla oynayabilirsiniz.

Ayrıca sosyal mecralarla uyumlu hale getirilmiş oyunların, uygulama indirmeye gerek kalmadan oynanması da mümkün kılınmaktadır.

Hangi Mobil Oyunlar Güvenilir?

Oyun severler tarafından en çok tercih edilen güvenilir mobil oyunlar arasından bazılarını, sizler için seçtik. Bu oyunlar, şunlardır;

Oceanhorn (Android)

Android cihazlarınızda tercih edebileceğiniz Oceanhorn, sunduğu görseller ve etkileyici efektleriyle dikkat çeken Android oyunları arasında yer alıyor.

Fortnite (İOS)

Aksiyon oyunlarının baş aktörü sayılabilecek Fortnite, güncellenen yeni özellikleriyle dikkat çekiyor. Muhteşem bir görsellikle hazırlanmış oyun, güvenilir mobil oyunlar arasında yer alıyor.

Pokemon Quest (İOS ve Android)

Küp şeklindeki pokemon ile oynayabileceğiniz oyunda, etrafa kötülük yayan başka bir pokemonla savaşabilir ya da gizli bir hazineyi arayabilirsiniz. İOS ve Android işletim sistemlerine uyumlu oyun, en sevilen mobil oyunlar arasında yer alıyor.

Dragon Ball Legends

Seriyi canlandıran oyunlar arasında yer alan Dragon Ball Legends, İOS ve Android işletim sistemine sahip telefonlarla oynayabileceğiniz oyunlar arasındadır. Her seviyesi farklı bir maceraya tanıklık etmenizi sağlayan oyun, 2018 yılının en fazla tercih edilen oyunlarından birisi oldu.

Real Racing 3

Etkileyici araba efektleriyle araba oyunu sevenlerin tutkusu haline gelen Real Racing 3, oyun içerisinde aracın lastik yakmasına karşı her şeyin düşünüldüğü araba oyunlarından birisidir.