HaberlerOyunTeknoloji

Playstation 4 ‘de Hangi Star Wars Oyunları Oynanabilir?

Playstation 4 her zaman için gösterilmekte olan en iyi oyun alanı olarak biliniyor. Burada dünya çapında nam yapmış birçok filmin oyununu oynamak mümkün. Yeni yılla birlikte artık 2019 versiyonları oynanmaya hazır.

Playstation 4’te oynanabilen Star Wars oyunları çığır açmaya devam ediyor. Bununla birlikte gösterilmekte olan ilgi hız kesmeden büyüyor ve oldukça etkili figürler animasyon geçişler sizleri bekliyor. Oyun dünyasında süren yenilikler devam ederken milyonlarca kullanıcıya ulaşmış Playstation furyası tüm hızıyla sürüyor. Çok farlı oyun ve nitelikler kendini sürekli yenilemesi tercih edilmesinde son derece etkin rol oynamaktadır. Küçük büyük demeden herkese uygun oyun ve çeşitleri olması peşinden gidilmesine neden olmaktadır.

Playstation’4 te Hangi Star Wars Oyunları Oynanabilir?

Plastation 4 için Star Wars oyunları oldukça fazla ve ilgi gün geçtikçe büyüyor. Filmin hayranları konsollarda bu heyecanı yaşamak için can atarken artık istedikleri tarzda oyunu bulabilirler. Birinci sırada LEGO Star Wars Force Awakens gelmekte. Lego oyunları her zaman için çocukların vazgeçilmezi olmuştur. En yeni tarzların farkına varmak için göz atabilirsiniz. Star Wars BattleïFront’ta oldukça kaliteli bir tercih olacaktır. DICE gibi bir firmanın elinden çıkmıştır. Star Wars Jedi: Fallen Order henüz piyasaya sürülmemiş ve en çok merak edilen oyunların başında gelmektedir. 399TL fiyatla raflara gelecek olan oyun şimdiden merak uyandırmaya başladı bile. Ön satışa sunulmuştur.

Star Wars Oyunları Neden Bu Kadar Çok Oynanıyor?

Star Wars oyunları için genel olarak pozitif yorumlar yapılmaktadır. Çünkü sürekli olarak kullanmakta olduğumuz televizyon, telefon ve internet ortamında çok çabuk yayılma şansı buldular. Yapılan filmler dünyanın dört bir yanında izletildi. Karakter seçimleri her zaman için geliştirilmek için yapılmıştır. Her yeni ürünle birlikte kalite biraz daha yukarı çekilmektedir.

Böyle bir oyun severler adına yeterli sayılmakta. Grafiklere olan özen ve beklentileri karşılaması da sürekli olarak dikkat çekmesine neden olmaktadır. Yapılacak olan yeni hamlelerde sadece kullanıcı tabanlı gelişmesi bekleniyor. Şu an için çok hızlı satışlar yapılmakta. Playstation 4’te oynanabilen Star Wars oyunları gözden kaçmayan yeniliklerle yoluna devam ediyor.