ProgramlamaTeknolojiYazılım

Nike Fit Nasıl Bir Uygulamadır?

Nike fit son zamanların en popüler ve merak edilen uygulamasına dönüştü. Bununla birlikte sürekli olarak kullanılmakta olan alanların mobil versiyonlara dönüşmesi herkesi mutlu ediyor. Yapılmakta olan ölçüm ve tespitlere yanılma payı olmadığı söyleniyor.

Nike Fit uygulamasının kullanılmasındaki amaçlar insanlar için oldukça etkili ve sürekli olarak kullanılmaya devam ediyor. Yapılacak olan çalışmalara hız verildiği geçtiğimiz dönemlerde belirtilmişti. Bilindiği gibi bir spor ürünleri üreticisi olan Nike firması, artık insanların ayak numaralarının doğru ölçülmesi gerektiğini ortaya koydu. Yapılan açıklamalarda müşterilerin ayakkabı alırken %60’ı kadarının yanlış numara seçtiğini bildirdi.

Bakıldığı zaman programın kullanılmasında direk olarak doğru tercihler yapılması planlanmaktadır. Düzenli olarak kullanılmakta olan ve bununla beraber baştan geliştirilmesi gereken konunun artık açıklığa kavuşması hedeflenmektedir.

Nike Uygulaması Nasıl Bir Uygulamadır?

Nike Fit denildiğinde artık herkesin merak konusu haline gelen bir durum ortaya çıkıyor. Nike Fit isimli uygulamanın sunduğu hizmetler arasında başlıca ayakkabı numarasının belirlemesi bulunuyor. Düzenli olarak kullanılmasındaki asıl amaç olarak kullanılan alanların başında tartışmasız olarak ayakkabı numaralarının yanlış seçilmesi geliyor. Numara farklarının doğru tespit edilmesi hem ayak sağlığı için hem de ayakkabının daha şık durması için çok önemli.

Tüm bunlar bir araya geldiğinde doğru tespit için kesinlikle dijital teknolojilerden yardım alınması gerekmektedir. Herhangi bir aparatla doğru tespit yapılamayacağı her halden belli olmaktadır.

Nike Fit Nasıl Bir Uygulamadır

Nike Fit Ayakkabı Numarasını Tespit Ederken Hangi Tekniklerden Faydalanıyor?

Nike Fit ayakkabı numarasını bulmak için yapay zeka algoritması ve bilimsel verilerden faydalanıyor. Bu sayede sunulan hizmet milimetrik bir hesaplama yapma kapasitesine dönüşüyor. Bu kadar güvenilir olmasında sistemin ücretsiz olmasıyla birlikte sadece reklam yapılmasının amaçlanması planlanıyor. Düzenli olarak kullanılan ve bununla birlikte yapılması belirtilen her adım için açıklayacağı bilgiler bulunmaktadır.

Örneğin size ait olan ayakkabı numarasının kullanıcılar arasında %70’lik bir değer farkı bulunmaktadır gibi bilgiler vermektedir. Sağ ayağın sol ayakta büyük olduğu gibi algılamalar olduğu ve bunun için yanlış hesaplama yapılmadığı bilgisi verilmektedir. Tüm bunlar bir araya geldiğinde çok doğru sonuçlar ortaya konmaktadır. Nike Fit uygulamasının kullanılmasındaki amaçlar son derece etkili bir seçim yapmaya yardımcı olmaktadır.