Ziraatçinin En Yakın Dostuyuz

neseli

Yeni üye
Katılım
22 Ara 2017
Mesajlar
21
Tepki
1
Puan
0
Konum
bursa
Meslek
sohbetçi
Ziraatçinin En Yakın Dostuyuz
1957'den bu yana faaliyette olan firma, 2000 yılında Telli Tarım adını alarak, ziraatçı ve çiftçinin ihtiyaçlarının giderilmesi için faaliyetlerini sürdürmüştür. Satışa sunduğu makinalar ile tarımı daha pratik bir hale getiren firmamız, ekonomik fiyatlarda makina ve ekipman sağlama misyonunu da bu şekilde yerine getirmektedir. Tarla ve özellikle sera gibi alçak ya da dar alanlarda, traktörün faydasız kaldığı durumlarda kullanılması için üretilen çapa makinaları Telli Tarım farkıyla satışa sunulmaktadır, Benzinli, dizel ve elektrikli-akülü seçenekleri ile isteğe bağlı her tip çapa makinasını hızlı bir şekilde temin edebilirsiniz.

Sütte Steril İşlemler

Büyükbaş hayvancılıkta en önemli konu olarak süt sağım makinaları, el değmeden sütün işlem göreceği tesis ya da depoya götürülmesinde önem taşımaktadır. Steril bir şekilde sütün ulaştırılması için süt sağma makinaları kullanımı zorunlu tutulmaktadır. 

Tarlada Buğdayım Var Demek İçin

Tarım zararlıları ile mücadelede en çok kullanılan yardımcı, ilaçlama makinaları satışları farklı modellerde Telli Tarım tarafından gerçekleştirilmektedir. Tüm tarım ekipmanları için https://www.tellitarim.com.tr/ adresinden sipariş verebilir, sormak istediğiniz sorular için iletişim kurarak destek isteyebilirsiniz.
 
Üst Alt