Zayn Malik, Kaynanası Yolanda Hadid'e Vurduğu İddialarına Yanıt Verdi

somebach

alacakaranlıktan şafağa kadar
Kurumsal Üye
Soru & Cevap Uzmanı
Tepki
375
1635453951156.png

Zayn Malik, Pennsylvania'daki çiftliğinde Yolanda Hadid'e vurduğuna dair bir iddia vardı.

28 yaşındaki eski One Direction şarkıcısı Perşembe günü Twitter sayfasında yayınlanan bir Notes uygulaması açıklamasında , tartışmadan kaynaklanan "iddialara itiraz etmeyeceğini", ancak bunun "özel bir konu" olmasını tercih edeceğini söyledi.

"Hepinizin bildiği gibi ben özel bir insanım ve kızımın büyümesi için güvenli ve özel bir alan yaratmayı çok istiyorum," diye başladı notu. “Özel aile meselelerinin dünya sahnesine herkesin kurcalaması ve ayırması için atılmadığı bir yer. Bu alanı onun için koruma çabasıyla, birkaç hafta önce eşim yokken evimize giren eşimin bir aile üyesiyle yaptığım bir tartışmadan kaynaklanan iddialara itiraz etmemeyi kabul ettim.”

Yolanda'nın kızı Gigi Hadid ile 1 yaşındaki kızı Khai'yi paylaşan, “çabalarına” rağmen, ailesinde Khai'yi nasıl ebeveynlik ettiğini etkileyen bir “bölünme” olduğunu kabul etti.

"Bu özel bir meseleydi ve hala öyle olmalı," diye devam etti, "...ama şimdilik bir ayrılık var ve bizi barışçıl bir aile ortamına geri getirme çabalarıma rağmen, kızıma ortak ebeveynlik yapmama izin verecek. hak ettiği şekilde, bu basına 'sızdırıldı'.

Üst Alt