Yüksek Kalitede Ürünler İçin Doğru Sulama

neseli

Yeni üye
Katılım
22 Ara 2017
Mesajlar
21
Tepki
1
Puan
0
Konum
bursa
Meslek
sohbetçi
Yüksek Kalitede Ürünler İçin Doğru Sulama
Yemyeşil bahçeler, daha verimli ürünler elde etmek için sulama ve gübreleme çok önemlidir. Sulama yapılırken tercih edilen otomatik sulama sistemleri ile de kontrol paneline internet üzerinden bağlanarak online sulamalarda yapılabiliyor. Ayarlanabilir sistemler sayesinde haftanın birkaç günü kapalı olarak kullanılabilir. Bahçelerde çim görevlilerinin bakım yaptığı günlerde sulama sistemi yapılan ayarlamalar ile devreye girmez.

Uzun Yıllar Dayanıklı Sistemler

Sistem çok fazla deforme olmayacağı için uzun yıllar kullanılabilir. Artan ya da azalan su basıncının kontrol edilebilmesi için bahçe sulama ekipmanları kullanarak istenilen şekilde ayarlamalar yapılabilir. Sulama esnasında boruların zarar görmesi gibi durumlar oluştuğunda ise tamiri oldukça pratik olacaktır.

Sadece İstenilen Alan Sulanır

Sadece gerekli alana, gerektiği miktarlarda su takviyesi yapılarak tasarruflu sulama projesi elde edebilirsiniz. Mevsim değişikliklerine göre sulama ayarlarını değiştirebilirsiniz. Çok yağmurlu günlerde sulama azaltılabilir, sıcak günlerde sıklaştırılabilir. Bu nedenle Hunter sulama sistemleri avantajları ile her alanda pratik kullanımlar elde etmenizi sağlayacaktır. Hem bireysel, hem de ticari alanda verimli bir iş ortaya çıkmasına yardımcı olur. Yüksek kaliteli ürünler elde edilmesini sağlar.
https://www.yapisumarket.com/
 
Üst Alt