Youtube hakkında bilgi istiyorum

kadircetin4921

Banlı Üye
Tepki
0
Merhaba

Bildiginiz gibi 4000 saat 1000 abone şartı var acaba forumlarda satılan hizmetlerden satın alsak bu şartları sağlayınca açılmama ihtimali % kaç olur para kazanmanın ?

efeince

Bağımlı
Tepki
11
Merhaba, organik çalışma dışındakilerin tüm sosyal medya çalışmaları için garantisi yoktur. Geçersiz faaliyet tespiti olursa, hesabınız askıya alınabilir.

melih008

Meraklı
Tepki
0
yt den para kazanmak için fenomen olmadan para kazanılmıyor galiba adamlar saçma sapan video çekiyor parayı alıyor

adem

Meraklı
Tepki
0
Nerde saçma videolar varsa beğeniyo halkımız doğru işini yapanları tenzih ediyorum.

ForeverX

Meraklı
Tepki
0
para kazanabilmen için her video nun milyonlarca izlenmesi gerekiyor yani çok büyük bir iddian ve zamanın yoksa işin zor

Chernobyl

Eski üye
Tepki
7
Youtube ya da herhangi bir alan fark etmiyor. Size burada çok fazla bilgi verebilirim ama bu fayda sağlamaz, sizin becerinizi bilmiyorum söyleyeceğim şeyler size fayda yerine zarar getirebilir. O yüzden en iyi yol yine sizin yolunuz, bildiğiniz ve hakim olduğunuz ben bunda içerik üretmekte sıkıntı yaşamam dediğiniz her şey yapılır İnternet de yeter ki özgün olsun. Eğer alanlara hala karar veremiyorsanız, Barış Özcan'ı takibe alın her pazar bir video bırakıyor onları izleyerek kendinize daha sağlıklı yol çizersiniz.

Sağlıcakla.

resthit

Meraklı
Tepki
1
Sektörün içinde değilim ama başarılı olmak için ciddi sabır ettiklerini görmek mümkün. Herkesin bir sıçrama noktası oluyor o ana kadar her şey rutin de ilerliyor.

Hasan10

Meraklı
Tepki
1
Youtube aslında biraz karışık öncelikle iyi analiz etmen gerekiyor üreteceğin içerikler hangi konu başlığı altında değerlendireceği çok önemli

Üst Alt