Yol Yardım Servisi

neseli

Meraklı
Tepki
1
Yol Yardım Servisi
Araç kurtarma işlemlerinizde anında ulaşım sağlamak için iyi bir fırsat. Dolmuş, minibüs, kamyon ve arabanız arızalandığında ya da bir problem meydana geldiğinde oto çekici ile irtibat kurabilirsiniz. Uygun fiyat politikası sayesinde en iyi şekilde hizmetler alabilirsiniz. Profesyonel ve kaliteli hizmetler de memnuniyetiniz ön planda tutulur. Ne kadar uzaklıkta olursanız olun, en yakın şubeden sizlere yol yardım servisi gönderilir.

Avantajlı Kurtarma İşlemleri
Lastiğiniz patladığında veya küçük bir kaza sonucunda yarı yolda kaldığınız zaman oto kurtarma hizmeti avantajıyla arabanız alınır. Tamamen işini bilen kişiler ile çalışılır. Arabanız çekilirken zarar görmez. Bu kaliteli hizmetlerden her müşteri yararlanabilir. Adresinizi verebilir ve yol yardım desteği alabilirsiniz.

İletişime Nasıl Geçilir?
Yol yardım hizmeti almak istiyorsanız iletişim sağlamanız gerekmektedir. Araç kurtarıcı hizmetleri tamamen uygun fiyatlarla eşlik ediliyor. Anında iletişim sağlamak için telefon bilgilerinden faydalanabilirsiniz. Adres bilgilerinizi firmaya vermelisiniz. Kısa sürede olduğunuz yere gelinerek, araçlarınız çekilir. Araçlarınız her zaman profesyonel bir şekilde çekilir. Haftanın her günü ve her saati hizmetler veriliyor.
http://www.cekici.ist/

Üst Alt