Yazilimci arkadaş ariyorum

Mehmet Akif Acer

Meraklı
Tepki
3
Merhaba iyi günler ben Mehmet Akif Acer ben 20 yaşındayım psikoloji öğrencisiyim. Benim bir gerçekleştirmek istediğim bir projem var. Fakat bu projeyi yazılımcı bir arkadasla yapmam lazım ekip arkadaşı gibi. Biraz projem hakkında bilgi vereyim benim projem sanal olarak insanların psikolojik danışmanlık alabilecekleri bir site/uygulama yapmak, yani kliniklerin sanal hali gibi olacak insanlar istediği psikologlara randevu alacaklar ve görüntülü olarak terapi alabilecekler bunun için bir yazılımcı arkadaşlari bekliyorum

somebach

alacakaranlıktan şafağa kadar
Kurumsal Üye
Soru & Cevap Uzmanı
Tepki
375
Merhaba, buradaki script işinize yarayabilir belki.

somebach

Kurumsal Üye
Soru & Cevap Uzmanı
Tepki
375

somebach

Kurumsal Üye
Soru & Cevap Uzmanı
Tepki
375
selam demoya baktım gayet güzel benim istediğim gibi birkaç değişiklik yaparsak psikolojik danışmanlıkla ilgili bir site olacak buna uygun değişiklikler yaparsak gayet güzel olur.
Hocam işte o değişiklikler benim işim değil, yönetim paneline bir bakarım ona göre panelden değiştirilebiliyorsa yaparsınız, kurulumunu anlatırım size ama ben freelancer değilim.

somebach

Kurumsal Üye
Soru & Cevap Uzmanı
Tepki
375
tmmdır anladım peki bu siteyi kullanabilrimiyim
Kullanmanız için bir hosting, bir domain ve de bu yazılımın lisansını almanız gerekir, yani site ismini ne olacaksa atıyorum işte benimsitem .com bunu almanız lazım ve de site dosyalarını barındırmak için hosting lazım.

somebach

Kurumsal Üye
Soru & Cevap Uzmanı
Tepki
375
tmmdır anladım peki şimdilik bu sitenin yönetim paneline ulaşabiliyormuyuz
Yok hocam, yönetim panel demosu eklenmemiş, burada daha fazla ayrıntı var hakkında ve fiyatı, ek olarak tamamen istediğiniz özellikler için özel yazılım yaptırmanız gerekir, ona da bilmiyorum belki biri yazar konuya iletişime geçer.

somebach

Kurumsal Üye
Soru & Cevap Uzmanı
Tepki
375
Başarılar dilerim :D

Lex

Meraklı
Tepki
19
Merhaba iyi günler ben Mehmet Akif Acer ben 20 yaşındayım psikoloji öğrencisiyim. Benim bir gerçekleştirmek istediğim bir projem var. Fakat bu projeyi yazılımcı bir arkadasla yapmam lazım ekip arkadaşı gibi. Biraz projem hakkında bilgi vereyim benim projem sanal olarak insanların psikolojik danışmanlık alabilecekleri bir site/uygulama yapmak, yani kliniklerin sanal hali gibi olacak insanlar istediği psikologlara randevu alacaklar ve görüntülü olarak terapi alabilecekler bunun için bir yazılımcı arkadaşlari bekliyorum
Öncelikle merhabalar. Gayet güzel bir düşünceniz var. Bir app tasarlanarak veyahut hoş bir görüntüyle insanların gözlerine hitap edecek bir website tasarlanarak bu düşünceniz gerçek hayata yorumlanabilir. Ancak bu platforma hangi psikoloğu/psikiyatristi getireceksiniz, yoksa insanların birbirlerine verdikleri tavsiyeler güzel sonuçlar doğuracak mı? Görüntülü, yazılı ve sesli bir sohbet platformu tarzı düşünmüşsünüz. Güzel ancak bu psikoloji randevuları, verilen destekler vb. için hoş olur mu bilemem. Bu nedenle üzerine iyice düşünülmesi gereken bir konu olduğunu tarafımca bildirmek istedim. Ancak tabii boş bir vaktimde pm atarsanız bu konuyu detaylıca konuşmak isterim. Farklı düşüncelerle bağdaştırılarak ortaya güzel şeyler çıkarılabilir. Şimdilik iyi forumlar diliyorum.

Üst Alt