Yatırımsız Cloud Mining İle Para Kazanın

Tepki
1
Arkadaşlar selam.

Daha geçenlerde kayıt olduğum ve oldukça etkili bir cloud mining sistemini size tanıtacağım..

Diğer cloud mining sistemleri gibi para kazanmak için yatırım yapmak zorunda değilsiniz. Sistem içinde kazdığınız haax coinleri anında dolara dönüştürüp sunucu vs. satın alıp kazım hızınızı arttırabiliyorsunuz. Ayrıca güncel olarak gelen görevlerden de para kazanmanız pekala mümkün.

Kayıt olduğunuz anda size verilen ücretsiz sunucu, kazım yapmaya başlıyor. Siz de dolarları biriktirip keyfinize göre çekebiliyor, veya daha fazla sunucu alarak kazım hızınızı arttırabiliyorsunuz.

Refli link :D

Refsiz link :(

Bol kazançlar dilerim, iyi günler..

epikx

Üye
Tepki
1
Ödene aldınız mı daha önceden hocam birde ödeme aldıysanız kanıt atabilir misiniz ?

Boldnerr

Yeni üye
Tepki
0
Temel olarak, büyük bir kripto madenciliği ve blockchain hayranıyım ancak teklifiniz kulağa biraz fazla iyi geliyor. Bazı kusurları olmalı, yoksa kulağa havadan para kazanmak gibi geliyor. Beni yanlış anlamayın, madencilik ve blockchain’in nasıl çalıştığını biliyorum. Teknolojinin çeşitli uygulamalarını bile biliyorum. Diyelim ki Fairspin’deki tüm oyun istatistiklerinizi kaydetmek için blockchain kullanılıyor. Peki teklifinizin kusurları nelerdir ve bu projenin başarısının kanıtları nerededir?

Üst Alt