Yatırımsız bir şekilde günde 1-4 $ arası kazanç

akngln

Yeni üye
Tepki
0
Arkadaşlar merhaba hepinize iyi forumlar dilerim.

Cointiply ile yeni tanıştım ve 1 haftada yaklaşık 12 $ çekim yaptım herhangi bir referans ya da destek olmadan tamamen tek başıma.

Bu sistemde en sevdiğim yanı, mobil uygulaması mevcut ve size belli oyunları belli süre oynadığınızda da ödeme yapıyor. Ben telefonla uğraşmadığım sürelerde bu oyunları açıp bekleyerek bu tutara rahatça ulaştım.

Video izleyerek kazanabileceğiniz bir yöntem de mevcut ve günlük 14 reklam izleyebilmenizi sağlıyor.

Saat başı tıklayarak kazanç sağlayabileceğiniz musluk diye adlandırdığımız yöntem de mevcut.

Sistem şu şekilde ilerliyor klasik "offers" yani teklifler seçeneği var ki ben bunlara pek zaman harcamadım.

PTC mevcut ki yine çok zaman harcamadım.

Ödemelerinizi BTC, DOGE, DASH, LTC ile alabiliyorsunuz ve ortalama 1 saat içinde wallet ınıza yansımış oluyor.

Sorularınız ve yardımlarınız için konu altında aktif olarak yanıtlamaya çalışacağım.

Ben daha çok OFFERS bölümünde playtime adında bir bölüm var ve telefona indirilen oyunlar karşılığında oyunu oynama süresine ödeme yapıyor, oynamasam bile kenarda oyunu açık tutarak o görevleri tamamladım. (süreye göre ödeme yapıyor.)

Günlük 14 videoyu izliyorum ve denk gelirsem boşta kalırsam PTC kısmına tıklıyorum.

Buna ek olarak da günde ortalama 1-2 de anket dolduruyorum.

Şu an ortalamam 2-2.5 $

Hepinize bol kazançlar dilerim.

http://cointiply.com/r/9ZlB8

Üst Alt