Hoşgeldiniz Webmaster Forum | Türkiyenin En iyi Webmaster Platformu

Webmaster Forum - Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi webmaster topluluğumuza katılın.
  • Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konu oluşturabilir, mevcut konulara cevap gönderebilir,
  • diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajlaşma programınızı edinebilir ve çok daha fazlasını WF ile yapabilirsiniz.
  • Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsiz, ne bekliyorsun?
  • Yatırımsız bir şekilde günde 1-4 $ arası kazanç

Forum
    1
    Tepki
    0
    Meslek
    İşletmeci
    Arkadaşlar merhaba hepinize iyi forumlar dilerim.

Cointiply ile yeni tanıştım ve 1 haftada yaklaşık 12 $ çekim yaptım herhangi bir referans ya da destek olmadan tamamen tek başıma.

Bu sistemde en sevdiğim yanı, mobil uygulaması mevcut ve size belli oyunları belli süre oynadığınızda da ödeme yapıyor. Ben telefonla uğraşmadığım sürelerde bu oyunları açıp bekleyerek bu tutara rahatça ulaştım.

Video izleyerek kazanabileceğiniz bir yöntem de mevcut ve günlük 14 reklam izleyebilmenizi sağlıyor.

Saat başı tıklayarak kazanç sağlayabileceğiniz musluk diye adlandırdığımız yöntem de mevcut.

Sistem şu şekilde ilerliyor klasik "offers" yani teklifler seçeneği var ki ben bunlara pek zaman harcamadım.

PTC mevcut ki yine çok zaman harcamadım.

Ödemelerinizi BTC, DOGE, DASH, LTC ile alabiliyorsunuz ve ortalama 1 saat içinde wallet ınıza yansımış oluyor.

Sorularınız ve yardımlarınız için konu altında aktif olarak yanıtlamaya çalışacağım.

Ben daha çok OFFERS bölümünde playtime adında bir bölüm var ve telefona indirilen oyunlar karşılığında oyunu oynama süresine ödeme yapıyor, oynamasam bile kenarda oyunu açık tutarak o görevleri tamamladım. (süreye göre ödeme yapıyor.)

Günlük 14 videoyu izliyorum ve denk gelirsem boşta kalırsam PTC kısmına tıklıyorum.

Buna ek olarak da günde ortalama 1-2 de anket dolduruyorum.

Şu an ortalamam 2-2.5 $

Hepinize bol kazançlar dilerim.

http://cointiply.com/r/9ZlB8

netquin

WebmasterForum Moderatör
    Moderator
    Forum
    526
    Tepki
    243
    Meslek
    WebmasterForum Moderatör
    Paylaşım için teşekkürler

SoftWare

WebMasterForum.com.TR
    Moderator
    Forum
    78
    Tepki
    93
    Web
    girisimderis.blogspot.com
    Meslek
    YazılımUzmanı/GrafikTasarım/SeoDanışmanı/Reklamcı
    Gerçekten böyle paylaşımları banlamak gerekecek sanırım sürekli var her 5 paylaşımdan 2si böyle

Celil

Admin
    Onaylı Üye
    Forum
    2,360
    Tepki
    1,204
    Meslek
    SEO Uzmanı
    Ödeme alırsanız kanıtı konuya ekler misiniz :) Paylaşım için teşekkürler.

instagram takipçi satın al smm panel instagram takipçi satın alma fenerbahçe haberleri instagram türk takipçi paketleri
    Üst Alt