Yatırım yapmadan kripto para kazan Dogecoin Bitcoin vs 2021

sahinoz79

Yeni üye
Tepki
0
Faucetcrypto 2 yildir hizmet veren kripto para kazanç sitesi ve 2 haftadır kullaniyorum
bu siteyi kesinlikle tavsiye ederim. Şimdiye kadar hiç bir defa ödeme sorunu yaşamadım.! Ödemeniz her zaman 5 gün içinde geliyor
En son aldığım ödemeler altta ve ödeme seçenekleri bol. Sitede kazanç çeşitleride bol
1.PNG

Ben Digibyte olarak çektim isterseniz doge BTC Eth olarak çekersiniz
2.PNG

Ptc bölümünde her gün 30 tane gorev çıkıyor siteleri açıp 30 sn bekliyorsunuz
Short link dediği kısa link geçme onu hepiniz bilirsiniz zaten kazanıyoruz.
Offers bölümü var burası aslında en kazançlı yerlerden biri, burada task ve offers olarak bilinen anketler var. anketler 20 levelden sonra açılıyor 20 level olmak çok kolay bu arada leveliniz artıtkça kazancınız çoğalıyor
Anket kazançları çok yüksek bu sitede

Kazançlar burada bitmiyor, affilate bölümü var burada kendinize referans bularak kazançlarınızı artırabilirsiniz.

ÜYE OLMAK İÇİN TIKLAYIN (Refli)

refsiz

fulbaibu

Üye
Tepki
1
Faucetcrypto 2 yildir hizmet veren kripto para kazanç sitesi ve 2 haftadır kullaniyorum
bu siteyi kesinlikle tavsiye ederim. Şimdiye kadar hiç bir defa ödeme sorunu yaşamadım.! Ödemeniz her zaman 5 gün içinde geliyor
En son aldığım ödemeler altta ve ödeme seçenekleri bol. Sitede kazanç çeşitleride bol

Ben Digibyte olarak çektim isterseniz doge BTC Eth olarak çekersiniz

Ptc bölümünde her gün 30 tane gorev çıkıyor siteleri açıp 30 sn bekliyorsunuz
Short link dediği kısa link geçme onu hepiniz bilirsiniz zaten kazanıyoruz.
Offers bölümü var burası aslında en kazançlı yerlerden biri, burada task ve offers olarak bilinen anketler var. anketler 20 levelden sonra açılıyor 20 level olmak çok kolay bu arada leveliniz artıtkça kazancınız çoğalıyor
Anket kazançları çok yüksek bu sitede

Kazançlar burada bitmiyor, affilate bölümü var burada kendinize referans bularak kazançlarınızı artırabilirsiniz.

ÜYE OLMAK İÇİN TIKLAYIN (Refli)

refsiz
kripto para borsası için binance kullanıyorum. alternatif siteler nedense güven vermiyor bana. özellikle thodex olayından sonra daha temkinli yaklaşıyorum. yine de paylaşım için teşekkürler.

Üst Alt