Hoşgeldiniz Webmaster Forum | Türkiyenin En iyi Webmaster Platformu

Webmaster Forum - Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi webmaster topluluğumuza katılın.
 • Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevap gönderebilirsiniz.
 • Kendi sosyal grubunu oluşturabilir, çevre edinebilirsin. Etkinlikler, kaynaklar düzenleyebilir, paylaşımlarda bulunabilirsiniz.
 • Ürün & hizmet satışı yapabilir ve satılık, alınık, ücretsiz ilanlar verebilirsin.
 • Diğer üyelerimize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajlaşma programınızı edinebilir ve çok daha fazlasını WF ile yapabilirsiniz.
 • Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsiz, ne bekliyorsun?
 • WordPress Tote Teması İndir

  HELİN

  Platin Üye
  Kurumsal Üye
  İçerik Editörü
  Onaylı Üye
  Katılım
  19 Eki 2020
  Mesajlar
  91
  Tepki
  26
  Puan
  17
  Yaş
  17
  Meslek
  Öğrenci
  1623233091341.png

  Designthemes'in muhteşem bir e-ticaret teması olan Tote temasına hoş geldiniz.
  Tote, diğer deri eşya ve aksesuarların yanı sıra ayakkabı, çanta ve el çantalarınızın online satışı için özel olarak tasarlanmıştır. Mega Menüyü sezgisel olarak kullanan Tote teması, sayfalarınızı bir bakışta mükemmel bir şekilde görüntüler.
  Ziyaretçilerinizi gitmek istedikleri sayfaya hızlı bir şekilde yönlendirmek için her biri bir MegaMenu olan Ayakkabılar, Çantalar ve Çantalar için özel bir sayfa ile geliyor. Ayrıca Tote teması, Koleksiyonlar, Hakkımızda ve Mağaza sayfası için ayrı bir sayfanın dışında standart blog ve portföy özelliklerini sunar.

  MAĞAZA STİLLERİ:
  Mağaza sayfası, ürünlerinizi sayfada zahmetsizce sergilemeniz için etkinleştirilen 15 farklı stil ile çok özel! Tümünü deneyin ve ürünleriniz için istediğiniz şekilde birden fazla stil seçin. Ayrıca, koleksiyonlar sayfası, MegaMenu'yu kullanarak ürünlerinizi marka bazında veya kategori bazında görüntülemek için size ek seçenekler sunar. Her şeyden önce Tote teması, e-ticaret girişimleriniz için bir tema olarak açıkça belirtilir, çünkü odak noktası çevrimiçi satışlardır ve bunu doğrudan ana sayfanın kendisinde gerçekleştirir! Şimdi, şimdi birlikte gelen Plugins Tote temasının derinlemesine bir analizini yapalım.
  ÖNEMLİ ÖZELLİKLER VE EKLENTİLER
  UNYSON:
  Tote teması, yapılandırılması kolay ücretsiz bir Eklenti olan Unyson Eklentisi ile birlikte gelir. Arka uçtan gerçek hızlı ve kolay çalışacak bir dizi uzantı ile olduğu gibi gelen sürükle ve bırak çerçevesini sunar. Unyson'u kullanarak, demo içeriğini geçiş için arşivlemenin yanı sıra yedek oluşturabilir ve demo içeriğini içe aktarabilirsiniz. Unyson, görüntüler ve videolar için 3 dahili kaydırıcıyla birlikte geldiğinden ayrı kaydırıcı Eklentilerine ihtiyacınız yoktur. Ayrıca, menü yapılandırmalarınızı bir açılır menü olarak görüntülemek için harika bir mega menü oluşturabilirsiniz. Ek olarak, Unyson'u kullanarak, bu Eklentileri seçmeden dinamik kenar çubukları, portföylerdeki animasyonları, formları, kırıntıları, SEO analizini, geri bildirimi ve etkinlik yönetimi işlevlerini filtreleyebilirsiniz!
  KIRKI:
  İkinci olarak, Tote teması Kirki araç setini sunar. WordPress Özelleştirici'yi kullanan tema geliştiricileri için nihai araç takımıdır. Tote teması, gelişmiş özelliklerinden ve esnekliğinden yararlanmanızı sağlar. Basitçe kodu soyutlayarak, herkesin güzel ve anlamlı bir kullanıcı arayüzü tasarlaması kolaydır. Ayrıca projeleriniz için kolayca konfigürasyonlar ekleyebilirsiniz. Yapabileceğiniz kolaylık, Kirki'nin en kullanışlı kısmı. Harika olan zamandan tasarruf etmenize yardımcı olur! Size paneller ve bölümler oluşturun. Alanları kolaylıkla özelleştirin ve ekleyin. Alanlarınızdan otomatik olarak CSS oluşturmanıza yardımcı olur. Tüm bunlar, değişiklikleri özelleştiricinin önizlemesi aracılığıyla anında önizlerken gerçek zamanlı olarak. Otomatik Mesaj sonrası komut dosyaları oluşturmayı kullanma!
  WORDPRESS İTHALATÇI:
  Tek tıklamayla demo içe aktarmayı kullanarak, tüm demo içeriğini indirebilir ve logonuzu ekledikten ve e-ticaret gereksinimlerinize uyacak şekilde özelleştirdikten sonra kendi içeriğiniz olarak kullanabilirsiniz.
  İÇERİK KRALDIR:
  Herkes içerikten ve ilgi çekici içeriğe sahip olmanın ne kadar önemli olduğundan bahsediyor. Ziyaretçinin sitenize olan ilgisini korumanın anahtarı, ilgi çekici içeriktir. Ziyaretçinizin sitenizde daha uzun süre kalmasına izin veren içerikler nasıl oluşturulur? Tote temasına Slider Revolution Eklentisini dahil ettik. Bu nedenle, bu animasyonlu içerik oluşturma araçlarını kullanarak içerik oluşturmak, sitenizin diğer sitelere göre üstün olmasını sağlayacaktır.
  ENVATO PAZARI:
  Envato Market eklentisini kullanarak ThemeForest & CodeCanyon'dan satın alınan WordPress temalarını ve Eklentilerini kolayca yükleyebilirsiniz. Güvenli bir OAuth kişisel belirteci kullanarak Envato Market API'sini bağlamanız yeterlidir. WordPress, temalarınız ve Eklentileriniz yüklendikten sonra periyodik olarak güncellemeleri kontrol edecektir. Bu nedenle, daha önce satın aldığınız tema bir güncelleme ile geldiğinde, yapmanız gereken tek şey Envato Market'teki güncelle düğmesine tıklamanız ve temalarınız ve Eklentileriniz güncellenecektir.
  WPBAKERY SAYFA OLUŞTURUCU:
  Daha önce Görsel Besteci olarak bilinen bu sayfa oluşturucu, sitenizin tasarımını herkesin kolayca elde etmeyi seveceği basit bir sürükle ve bırak işlemine dönüştürür. WYSIWYG'yi kullanmak, ne görürsen onu alırsın arayüzünü kullanmak, web sitenizi bir profesyonel gibi tasarlamak çocuk oyuncağıdır!
  GÖRSEL Besteci ULTIMATE EKLENTİ:
  Simge kutuları, model Pop-up'ları, Bilgi Kutusu, Etkileşimli Afiş, Çevirme Kutusu, Bilgi Listesi ve Sayaç gibi Visual Composer premium eklenti öğelerini içerir. Hepsinden iyisi – kullanıcıların özel simge yazı tiplerini yüklemesine / silmesine izin veren bir Yazı Simgesi Yöneticisi sağlar. Paralaks, Video Arka Planları, Satır efektleri, CSS3 animasyonları, simge yazı tipleri ve çok daha fazlası!
  DESIGNTHEMES TEMEL ÖZELLİKLER EKLENTİ:
  DesignThemes'in temel özelliklerini uygulamak için tasarlanmış basit bir WordPress Eklentisi. Bu Eklentinin 1.0 sürümü, DesignThemes tarafından temalara entegre edilmiştir. Bu Eklenti, Designthemes'in tüm kısa kodları ve özel gönderi türlerinin bir repertuarıdır. Visual Composer uzantıları ve diğer üçüncü taraf API'leri ile uyumludur. Bu nedenle, bu Eklenti ile mizanpaj ve sayfaların tasarımı çok daha basit hale geliyor.
  TİCARET:
  WooCommer

  İNDİR: https://ay.live/S9bX
   

  Celil

  Admin
  Onaylı Üye
  Katılım
  5 May 2019
  Mesajlar
  2,432
  Çözümler
  22
  Tepki
  1,267
  Puan
  1,240
  Yaş
  17
  Konum
  İstanbul
  Meslek
  SEO Uzmanı
  Oha çoook tatlııı kızınınnnn en en en en harika paylaşımlarından biri MAŞALLAHHHHHHH
   

  Trker4ktas

  WebmasterForum Moderatör
  Moderator
  Katılım
  12 Tem 2020
  Mesajlar
  584
  Tepki
  260
  Puan
  62
  Konum
  İnternet
  Meslek
  WebmasterForum Moderatör
  Paylaşım için teşekkürler :)
   
  instagram takipçi satın al smm panel instagram takipçi satın alma fenerbahçe haberleri instagram türk takipçi paketleri
  Üst Alt