WordPress Sitenizi Optimize Ediyorum

Baytronik

Üye
Tepki
2
Merhaba arkadaşlar uzun zamandır WordPress ile içli dışlıyım ve kendi kişisel web sitemde aynı zamanda şirket web sitemde WordPress konusunda siz değerli müşteri adaylarıma hizmet vermekteyim.

WordPress üzerine 2013 yılından beridir içli dışlıyım ve bilgi ve tecrübeye sahibim. Ayrıca WordPress çevirilerine de yardımcı oluyorum.

WordPress üzerine verdiğim hizmetler %100 güvenlidir ve faturalıdır. Referanslarıma göz atmak isterseniz buradan kontrol edin.

WordPress Sitenize Nasıl Yardımcı Olabilirim?
  1. WordPress sitenizin profesyonelce kurabilir, gerekli ayarlarını yapabilirim.
  2. Sitenizin hız optimizasyonu gerçekleştiririm.
  3. Siteniz için ücretli veya ücretsiz temanızı kurar, gerekli ayarlarını yapabilirim.
  4. WordPress siteniz için SEO alt yapısı oluşturabilirim. (İçerik hariç, site içi seo çalışmasını yürütebilirim)
  5. WordPress siteniz için %100 güvenlik sağlayabilirim.
  6. Sitenize giriş yapan ve sunucunuzu yoran tüm kötü botları engeller, spam yorumları ortadan kaldırırım.
  7. Eklentilerinizi ve temanızı %100 Türkçeleştiririm.
  8. Cache eklentilerini kurabilir ve gerekli ayarlamalarını yapabilirim.
  9. Sitenizde bulunan tüm kötü kodları temizleyebilirim.
Yukarıda örnek hizmetlerim bulunmaktadır, eğer WordPress konusunda farklı bir hizmet almak isterseniz benim ile iletişime geçebilirsiniz.
Fiyat bilgisi almak için WhatsApp üzerinden yada aşağıdaki telefon numaramdan da ulaşabilirsiniz.

İletişim Bilgilerim
Telefon: 0551 598 5198
E-posta: info@baytronik.com
Adres: Fatih, Ali Nadi Ünler Blv. No:124, 27500 Şehitkamil/Gaziantep
ön-yüz.png

Üst Alt