Wordpres eklentisi redirection

ahmet34

Meraklı
Tepki
0
merhaba arkadaşlar wordpress eklentisi olarak kulanılan Redirection eklentiesini google botları nasıl algılar

Son düzenleme:

ahmet34

Meraklı
Tepki
0
teşekkürederim cevaplarınız için ancak hangi sıklıkta taranır ben google ads ve google analytics uzmanıyım reklam çıkmam gereken bir konu var.no follow link ile google botunun taramasını istemediğm bir kaç link oluşturmak istiyorum link vereceğim site googla indexlenmiş değil bunu aşmanın bir yolunu bulamadım

ahmet34

Meraklı
Tepki
0
daha açık bir şekilde anlatayım.zayıflama çayı satışı google politikalarına göre ihlal sayılıyor.ben zayıflama ile ilgili bir bloga reklam çıkp oradan zayıflam çayı satışı yapacak siteye link vermek istiyorum.

ahmet34

Meraklı
Tepki
0
müşterinin satacağı zayıflama çayı lisanslı buna rağmen zayıflama çayı satışı google politikalarına göre ihlal kabul gördüğü için dolaylı bir satış reklamı yapamak istiyorum

storyman

Hızlı üye
Tepki
113
googlın blog sitede zayıflama çayı satışı linkini taramaması gerekiyor.
Merhaba, konu adsense ile ilgili ise bunun çözümü yoktur. Ancak adsense danışmanlarına destek açarak izah etmeniz ve yazışarak ikna etmeniz dışında bir çözümü yok. Aksi halde googleyi kandıramazsın ?

Ama konu adsense değilse, robots.txt dosyasına yazacağınız bir komutla arama motorlarının taramasını engelleyebilirsiniz ilgili klasörü/linki...
Cevabınıza göre yazalım

ahmet34

Meraklı
Tepki
0
yazımı tam okumamışsınız konu adsense değil konu google ads reklamı .sayfayı engellemek istemiyorum sadece sayfa içinddeki linklerin taranmasını engellemek istiyorum.kandırma meselesine gelince ben kandırmak istemiyorum fakat bu şekilde reklam çıkan bir sürü reklam örneği gösterebilirim trend yol da dahil.kısacası reklam verdiğimn sayfada bulunan linklerin taranmasını englleme yolunu arıyorum selamlar

storyman

Hızlı üye
Tepki
113
Valla yazınızı tam okudum ama pek birşey anlaşılmıyor. Kusura bakmayın, size bol şanslar :)

Üst Alt