Web'S Tasarım

webstasarim

Yeni üye
Tepki
0
Her Sektöre Özel Web Tasarım Hizmetleri

Web Tasarım Sektöründe Neden Biz?
Web Tasarım sektöründe 2004 yılından günümüze gelen tecrübemizle ve uzman kadromuzla birlikte siz müşterilerimizin sektörüne özel Mobil Uyumlu Web Tasarımlarını özgün tasarım SEO uyumluluk testleriyle birlikte uygun fiyatlar çerçevesinde en kısa süreler içerisinde teslim etmekteyiz. Ayrıca siz müşterilerimizden kesinlikle ön ödeme almıyoruz. Öncelikle sizin için hazırladığımız demo web sitesini inceliyor ve sonrasında eğer beğenirseniz ücret ödemenizi yapıyorsunuz.

Mobil Uyumlu Web Tasarım
Günümüzde insanlar artık web sitelerine mobil cihazlarından bilgisayarlara göre çok daha fazla giriş yapmaktadır. Bu nedenle web sitelerinde mobil uyumluluk çok önemlidir çünkü mobil cihazlardan mobil uyumlu olmayan web siteleri yeteri kadar anlaşılamamaktadır. Ancak web sitelerinizin mobil uyumlu olmak zorunda olmasının nedenleri sadece bunlar değildir. Google Penguen algoritmasının son güncellemesinde web sitelerinde mobil uyumlu olanlara Google arama motorunda çok daha yüksek sıralamalar vermektedir. Web’S Tasarım olarak şirketimizin hazırladığı bütün web tasarımları %100 mobil uyumlu olarak hazırlanmaktadır.

Kolay Yönetim Paneli
Web’S Tasarım olarak hazırladığımız bütün web tasarıları o web sitesinin hitap edeceği sektöre özel yönetim paneli hazırlanmaktadır. Özel hazırlanan yönetim paneli basitleştirilmiş bir şekilde hazırlanmıştır bu sayede ne kod bilgisine nede özel bir program öğrenmenize gerek kalmayacaktır. Ayrıca 7/24 aktif olan destek ekibimiz sizlerin sorunlarını çözmek için daima hazır bir şekilde beklemektedir. Yönetim panelindeki sorunlarınız için ister telefon numaralarımızdan ister mail adreslerimiz üzerinden bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Web Tasarım

Ekli dosyalar

• kuurmsal-web-tasarım-678x381.png
    kuurmsal-web-tasarım-678x381.png
    81.6 KB · Görüntüleme: 230
Üst Alt