Webmasterforum için mobil uygulama yapılması düşünülüyor mu

lukaywalker

<lukaywalker></lukaywalker>
GOLD ÜYE
Onaylı Üye
Tepki
7
Meslek
Yazılım Mühendisi || Full Stack Web Devloper
Genelikle işte çok yoğun çalıştığım için bilgisayar başında, foruma fazla vakit ayıramıyorum. İş dışında ise genelikle frelence müşterilerime iş konuşmaya gittiğim için sadece telefon ile takılıyorum. Telefonda da chromdan girmek zor oluyor :).Hiç bir mobil uygulama yapılma gibi bir plan düşünüldü mü¿ Forumda gezmekte baya eğlenceli oluyor insanları bilgilendirmek yazıları okumak.

Çözüldü
Öncelikle merhaba; Şuan için böle bir düşüncemiz yok. :) @wexonshu dediği gibi. Forumumuzun kendi uygulaması var zaten, masa üstü, veya mobil indirip kullanabilirsin.
wf masa üstü uygulama.png

wf mobil uygulama.jpg

Türker

Kıdemli Üye
Platin Üye
Moderator
Onaylı Üye
Tepki
525
Web
webmasterforum.com.tr
Meslek
WebmasterForum Moderatör
Genelikle işte çok yoğun çalıştığım için bilgisayar başında, foruma fazla vakit ayıramıyorum. İş dışında ise genelikle frelence müşterilerime iş konuşmaya gittiğim için sadece telefon ile takılıyorum. Telefonda da chromdan girmek zor oluyor :).Hiç bir mobil uygulama yapılma gibi bir plan düşünüldü mü¿ Forumda gezmekte baya eğlenceli oluyor insanları bilgilendirmek yazıları okumak.
Mobil uygulamamız Play Store'de yok ama uygulamamız var! Google'dan girdiğiniz zaman "Uygulamayı Ekle" diye bir kısım çıkması lazım.
~ İyi günler :)

Üst Alt