Webmasterforum.Com.tr Kalite Bizde

WebmasterForum

Coder / Web Uzman
Yönetici
Tepki
62
Webmasterforum.Com.tr Forum'da Kalite Bizde
Yanlış duymadınız kalite bizde, yıllar olmasada çok uzun yıllarca sizlere hizmet vermek için bu yola çıktık her geçen günden faydalanarak sizlere en iyi hizmeti verebilmek için 7/24 çalışmalar yapıyoruz. Çalışmalarımız Tahminimizce 2 ay kadar sürecek hedefimiz subat ayının sonuna kadar bitirmek olucak.. şuan bulunan myb forum alt yapısı ile gözlemleme yapmakdayız.
Çalışmalarımız Neler?
  • Ücretli vbulletin alt yapısı ile hizmet vermek
  • Seo Analiz
  • Site Analiz
  • Dizin
  • Gelişmiş Ticaret Sistemi
  • Gelişmiş İlan Sistemi
  • Türkçe & English Bilgi Paylaşımı
  • Gelişmiş Reklam Sistemi
Bununla sınırlı olmayıp çalışmalarımız devam etmekdedir. Karşınıza Yep yeni Bir Webmaster Forum Sitesi ile Çıkmayı hedefliyoruz..
Webmaster Forumları arasında Kısa sürede Forum piyasasında kendimizi tanıtarak popüler bir forum sitesi olduk.
Geçen gün bir webmaster sitesinde bir kişi ile sohbet ediyor sitelerimizi tartışıyorduk. O kişi de forum siteleri ile ilgileniyordu. Sohbet Boyunca Kendi sitesini övdü sonra benim siteye geldi yani webmasterforum.com.tr sitesine dediği kelimeler şunlardı.
Siteniz forum kelimesinde 6. Sayfada girişlerin bu yönde olması bence doğru bir terim değildir. İnsanlar forumlar yazıp 6. sayfaya kadar sizi mi arayacak demesi ile birlikte ben savunmaya geçtim. Sitemi kısaca anlattım.

Site içeriği %100 organik ve Özgün olduğunu yayın hayatına başladığı ilk günden bu yana ve her zaman da devam edecek olan sitem kendim ve kullanıcılarım için değerli olduğunu belirttim. Piyasa da bu forum siteleri ile uğraşanları görüyorum da 2 kelime yazmaktan aciz, daha doğrusu iki kelimeyi yan yana getiremeyenler servetler vererek kendilerine kalite demek ve dedirtmek için gaye harcadıklarını görüyorum.
Oysa ki servetler vermek yerine sadece azim, hırs, bilgi ve sabır ile istediği yere gelebilirlerdi. Onlar o yolu seçmediler bu gün geride yapmış olduğu onca çalışmaları yok edecek olan arkadaşlarım olmadığını düşünürken yanıldığımı gördüm. Onca emek verilmiş bir siteye toplist ekleyerek siteyi çöp haline getirenleri de biliyorum.
Bakın dostlar ben Kalite kelimesinde şunu anlıyorum; Özgün, Seçkin, Farklı, Vazgeçilmez.
Ama bunu farklı algılayıp da sitede userin yani kullanıcı kitlesinin kalabalık oluşunu anlayanlar da var elbet de.. Onlara da saygı duyuyorum ben diyeceklerimi burada sonlandırıyorum. Herkes sağlıcakla kalsın. iyi forumlar!

Son düzenleme:
Üst Alt