Web sitemin eksikleri nelerdir?

Webby

Php laravel developer
Yazılım Uzmanı
Tepki
142

Webby

Php laravel developer
Yazılım Uzmanı
Tepki
142
hosting ve domain den dolaylı mı dedin?Ayrıca Xiaomi nin telefonunu tanıtırken xiaominin web sitesindeki fotoğrafı kullanabilirmiyim?Kullanırsam telif yermiyim?
Sitede reklam gösteriyorsan resimden telif yemessin ama siteden yazı olarak içerik alırsan telif yersin

Webby

Php laravel developer
Yazılım Uzmanı
Tepki
142
Web siteme Tıklarmısınız http://teknomonster.ga/ Eksikleri nelerdir.Destek için tıklayın.
Şöle açıklama yapim
Öncelikle bir domain al jinerik akılda kalan bir isim com , net uzantılı
Küçükde olsa ufakdan bir hosting al
Teknoloji haber yapacagın için hazır ücretsiz wordpress, joomla gibi yazılımı kur ve teknolojiye uygun temalar var ücretsiz veya ücretli yada özel yazılımlarda satın alabilirsin ozaman biryerlere gelir siten yoksa basit ücretsiz alan adı veya hazır sitelerle biryere gelemessin Saygılar

rizelireis53

Bağımlı
Tepki
10
Şöle açıklama yapim
Öncelikle bir domain al jinerik akılda kalan bir isim com , net uzantılı
Küçükde olsa ufakdan bir hosting al
Teknoloji haber yapacagın için hazır ücretsiz wordpress, joomla gibi yazılımı kur ve teknolojiye uygun temalar var ücretsiz veya ücretli yada özel yazılımlarda satın alabilirsin ozaman biryerlere gelir siten yoksa basit ücretsiz alan adı veya hazır sitelerle biryere gelemessin Saygılar
kendim kodlamıyayım mı?

sonarbold

Bağımlı
Tepki
35
Deyişen bişi yok tüm linklerin farklı url gidiyor alt taraf yani footer kısmı berbat ücretsiz sitelerle bu tarz haber veya blog sitesi kuramassın
Evet hocam, pek bir şey değişmemiş, sitenin teması kesinlikle mobil için uyumlu değil ayrıca ana sayfanızdaki kategoride "Bilgisiyar" değil de, "Bilgisayar" şeklinde yazmanız doğru olacaktır. Günümüzde büyük ve popüler teknoloji bloglarına baktığınızda; yazım yanlışlarına çok dikkat ettiklerini görebilirsiniz. Blogunuza giren ziyaretçilerin, ne anlattığınızı anlamaları için öncelikle dil konusundaki eksikliklerinizi gidermelisiniz.
hosting ve domain den dolaylı mı dedin?Ayrıca Xiaomi nin telefonunu tanıtırken xiaominin web sitesindeki fotoğrafı kullanabilirmiyim?Kullanırsam telif yermiyim?
Bunun için telif yiyen birisini daha önce hiç görmedim ancak siz yine de hangi markanın ürününün görsellerini kullanacaksanız, o markanın resmi internet sitesindeki basın yönergelerini kontrol ederek, kurallara uyarak yayım yapın.

Kullandığınız alan adı da SEO açısından birçok arama motoru ile uyumlu değil...

enessentuurk

Meraklı
Tepki
10
Web siteme Tıklarmısınız http://teknomonster.ga/ Eksikleri nelerdir.Destek için tıklayın.
hocam free html tasarımlarla bu iş biraz zor size önerim, kendinizi geliştirin daha sonra detaylı olarak tasarlayın veya güzel bir tema script alın.

Webby

Php laravel developer
Yazılım Uzmanı
Tepki
142
kendim kodlamıyayım mı?
Kodlamadan kastınız nedir hangi dile hakimsiniz ? Öncelikle onu söylermisiz ona göre yardımcı olalım

rizelireis53

Bağımlı
Tepki
10
Kodlamadan kastınız nedir hangi dile hakimsiniz ? Öncelikle onu söylermisiz ona göre yardımcı olalım
teknoloji web sitesi için ad öneriniz var mı?Dediğinizi yapıp adam gibi kendim kodlayacağım.Html bilgim var.Ama css bilgim yok.Onu öğrenicem

rizelireis53

Bağımlı
Tepki
10
bu arada tasarım örneği verirmisiniz.Demiştinizya teması kötü.Örnek verirmisniz.

Webby

Php laravel developer
Yazılım Uzmanı
Tepki
142
teknoloji web sitesi için ad öneriniz var mı?Dediğinizi yapıp adam gibi kendim kodlayacağım.Html bilgim var.Ama css bilgim yok.Onu öğrenicem
Html sadece olacak bir iş deyil öncelikle
1 domain Hosting al
2 ücretsiz oldugu için wordpress kur
3 wordpress ait tema vericegim

rizelireis53

Bağımlı
Tepki
10
hocam free html tasarımlarla bu iş biraz zor size önerim, kendinizi geliştirin daha sonra detaylı olarak tasarlayın veya güzel bir tema script alın.
bu tema nasıl olmuş.Linkler daha çalışmıyor

storyman

Hızlı üye
Tepki
113
Sana biraz bilişim hukukundan ipucu vereyim. Atak yapan büyük firmalar resimlerinin, videolarının vs. Tanıtım amaçlı paylaşılmasına pek ses çıkarmazlar, aksine mutlu da olurlar. Çünkü duyuruyor, reklamlarını yapıyor ve satışlarını arttırıyorsun, hemde hiç bir bedel almıyorsun. Ne güzel dimi? Niye mahkemeye versin, deli mi firma ?
Ancak marka karalamaya girdiğinde müdahale etmek isteyebilirler...

Ama yine de için rahat olacaksa bu gibi paylaşımlarda kaynak belirt kendi kurumsal sitesinden, resim altında?

Not: Karikatürlere dikkat et bu aralar, 7 kişi duydum bizzat karikatür paylaşımından mahkemeye giden...

Kolay gele bakalım reis.

storyman

Hızlı üye
Tepki
113
Reis kafaya takmış, web developerliği kavrayacak bu gidişle???

rizelireis53

Bağımlı
Tepki
10
Reis kafaya takmış, web developerliği kavrayacak bu gidişle??
aynen.Bu tema nasıl olmuş

Üst Alt