web sitem nasıl olmuş?

somebach

alacakaranlıktan şafağa kadar
Kurumsal Üye
Soru & Cevap Uzmanı
Tepki
375
Merhaba @rizelireis53, forunda aktif bir üye olduğum söylenebilir, pek görüş paylaşmam konularda ama genelde ana sayfada öne çıkan konuları incelerim. @Webby hocam bence haklı, burada onlarca kez konu açtığınızı gördüm. Arkadaşımdan size, bana ait bir görüşü belirtmesini istemiştim, bakıyorum da size kendisi defalarca bilgi vermiş. Forumdaki Webby de size cevap vermiş. Anlatılmak istenen şey daha uygun bir tema seçmeniz ve güzel bir alan adı almanız. Sitenizi büyütmek için tabii ki sadece bunlar işe yaramaz. Günümüzde yüzlerce popüler teknoloji blogu var ve popüler olmayanlar var...Bunun için blogunuzda düzenli aralıklarda içerikler üretmeniz, her cihaza hitap eden bir temaya sahip olmanız, kullanıcıların sitenizdeki yenilikleriden haberdar olmaları için bildirimler gönderip, listeler oluşturmanız ve en önemlisi de sabırlı olmanızdır. Siz, daha içerik yokken, bir hevesle hemen bir Free hosting ile Softaculous aracıyla WordPress kurmuşsunuz. Burada size yardım edebilecek birçok kişi var fakat önerilerini dinlemeniz gerek. Ayrıca Footer'a çerçevesiz ve transparan bir logo eklemeniz daha iyi olur.

https://webmasterforum.com.tr/konu/...-icin-ucretsiz-reklam-kredisi-cavatinde.8864/

Webby

Php laravel developer
Yazılım Uzmanı
Tepki
142
Özür dilenecek bir konu yok tabikide @somebach hocamın dediği gibi teknoloji blogu olarak iyi derecede popüler siteler var eğer bu işde gerçekten hevesliysen bu forum da uzman kişiler var bu forumda sizin için çok güzel birşey arayıp da bulamıcagınız bir forum öncelikle dediğimizi harfiyen yaparsanız yavaş yavaş güzel yerlere gelirsiniz
Öncelikle adım adım söylüyorum
1. Domain
2. Hosting
3. Script veya cms (wp veya benzeri)
4. Logo güzel bir göze gelen
5. Sitenin amacı ne Teknoloji Blog
Siz domain hosting alın size özel teknoloji blog özel bir yazılım hediye edecegim dediklerimizi uygulamanız yararınıza olur yok yapmam derseniz daha çok konu açarsınız ve sadece bu tarz yardımlar alırsınız

rizelireis53

Bağımlı
Tepki
10
Özür dilenecek bir konu yok tabikide @somebach hocamın dediği gibi teknoloji blogu olarak iyi derecede popüler siteler var eğer bu işde gerçekten hevesliysen bu forum da uzman kişiler var bu forumda sizin için çok güzel birşey arayıp da bulamıcagınız bir forum öncelikle dediğimizi harfiyen yaparsanız yavaş yavaş güzel yerlere gelirsiniz
Öncelikle adım adım söylüyorum
1. Domain
2. Hosting
3. Script veya cms (wp veya benzeri)
4. Logo güzel bir göze gelen
5. Sitenin amacı ne Teknoloji Blog
Siz domain hosting alın size özel teknoloji blog özel bir yazılım hediye edecegim dediklerimizi uygulamanız yararınıza olur yok yapmam derseniz daha çok konu açarsınız ve sadece bu tarz yardımlar alırsınız
Çok teşekkür ederim en kısa zamanda alacağım.Yardımlarınız için teşekkürler WEBMASTERFORUM AİLESİ

Üst Alt