Video İzleyerek Pasif Gelir Kazanmak

Isenwine

Yeni üye
Tepki
0
Merhaba arkadaşlar. Bugün sizlere para kazanmak için kullandığım bir görev-yap-kazan sitesini ve buradan nasıl para kazanacağınızı anlatacağım. Normalde bu tarz sitelerde tek tek videolara girip, onları izlemeniz gerekmektedir. Ancak kendi geliştirdiğim bot sayesinde siz hiçbir şey yapmadan, bot arka planda videoları izleyerek size para kazandırıyor.

Kazandığınız parayı anlık olarak payeer hesabınıza çekekebiliyorsunuz. Botu ilk defa kullanacak arkadaşlar sakın hile falan denemeyin. Çünkü direkt banlanırsınız. Aşağıya kazanç ekran görüntüsünü ve botun çalışırken ki ekran görüntüsünü ekledim.

Botu sadece siteye referansım ile kayıt olanlara veriyorum. Referansım ile kayıt olduktan sonra bana Telegram'dan ulaşırsanız, botu ve botla ilgili hazırladığım PDF'i sizinle paylaşacağım. PDF'in içerisinde botu nasıl kullanacağınız, bu sistem ile nasıl daha çok para kazanabileceğiniz ve bot ile ilgili dikkat etmeniz gerekenler yazıyor. PDF'i okumadan sakın botu kullanmayın.

Referanslı kayıt linki

Referanssız kayıt linki

Telegram: isadami34

Not: Bot "browserautomationstudio" kullanılarak oluşturulmuştur. program sizin mouse hareketlerinizi taklit ediyor.
2. not: Botlar açık kaynaklıdır ve satılması söz konusu değildir.
3. not: Elimde bu tarz birçok site var. Diğer siteleri de zamanla paylaşacağım.

Screenshot_3.png Screenshot_1.png

Üst Alt