Ücretsiz Sciprt Lazım Yardım Edebilecek Var Mı ?

cixadamya

Meraklı
Tepki
0
https://www.eloboosturkiye.com/ Bu Tarz admin panelli elinde eloboost site sciprti olan varmı
Yada bu tarz sciprtleri ücretsiz yapabilecek
Ben mesala git hup da https://github.com/malisahin89/eloboost-hesapla-js şu tarz hesaplayacı buldum ve bir site açtım free host ve domain alıp gayet kaliteli bir şekilde çalısıyor ama devamı yok varmı yardım edebilecek

bahsettiğim git hup daki sciprt den görüntü
1664102259066.png

cixadamya

Meraklı
Tepki
0
bir sciprt kurdum xamp ile localhost üzerinden siteye girince
SQLSTATE[HY000] [1049] Bilinmeyen veritabanı 'eloboost'
Uyarı : 27. satırda D:\xamp\htdocs\komutlar.php dosyasında tanımsız değişken $db Ölümcül hata : Yakalanmadı Hata: D'de null üzerinde bir üye işlevine hazırla() çağrısı :\xamp\htdocs\komutlar.php:27 Yığın izleme: #0 D:\xamp\htdocs\index.php(1): include() D:\xamp\htdocs\komutlar.php içine atılan #1 {main} 27. hatta
böyle bir hata alıyorum nasıl çözebilirim sayfa açılmıyor

GökhanT

Meraklı
Tepki
0
$db yani sanırım database ile bağlantı kurulamamış.Yardımcı olma isterim ama uzaktan bağlanmak gerekiyor anladığım kadarıyla

GökhanT

Meraklı
Tepki
0
''tanımsız değişken $db.''

bir şekilde $db değişkeni tanımsız

komutlar.php yi tekrar kontrol edin isterseniz ve index.php ye komutlar.php nin doğru include edilmiş olup olmadığını kontrol edin.

GökhanT

Meraklı
Tepki
0
Önce ücretsiz hosting aldığınız yerde çalışıyordu değil mi ? Şu an localde çalışmıyor ?

cixadamya

Meraklı
Tepki
0
ücretsiz host aldım mesala x firmasında 2 dosya aktarıyor filezilla sonra çöküyor sunucu hatası sunucu hatası yazıp duruyor

cixadamya

Meraklı
Tepki
0
tek tek aktarıyorum suan dosyaları filezilla ile yavas yavas bakalım ne olcak suanlık sorujn yok ama çok uzun sürcek aktarmam

GökhanT

Meraklı
Tepki
0
Şöyle ; eğer ücretsiz hosting aldığınız yerde çalışıyor fakat localde yeniden kurunca çalışmıyorsa büyük ihtimal veritabanı dosya adı komutlar.php deki dosya adıyla uyuşmuyordur.Yani phpmyadmin den veritabananı adına vs bakın

cixadamya

Meraklı
Tepki
0
yok ücretsiz host aldıgım yerde daha doslayarı akatamadım ki fileziiladan deneme şansım dahi olmadı filezilla 2 dosya aktarım sunucu hatası verip duruyor localhost dada ilk defa denedim ondada bu hatayı verdi yani sciprt saglam mı degil mi hic bilmiyorum

cixadamya

Meraklı
Tepki
0
''tanımsız değişken $db.''

bir şekilde $db değişkeni tanımsız

komutlar.php yi tekrar kontrol edin isterseniz ve index.php ye komutlar.php nin doğru include edilmiş olup olmadığını kontrol edin.
komutlar.php yi nasıl index.php ye entegre ederim hata veriyor reis yardımcı olma şansın varmı

Üst Alt