Ücretsiz İş Takip Uygulaması (Web Tabanlı)

thekuns

Meraklı
Tepki
0
28.01.2017 gecesi sabaha kadar uğraşıp yapmış olduğum İş, Görev Takip Uygulamasını siz değerli kardeşlerimle paylaşmakdan mutluluk duyarım..

Şimdiden kullanacak tüm kardeşlerime hayırlı olmasını dilerim.

Uzun zamandır yapmak isteyip de vakit bulamadığım uygulamayı bir gece uykusuz kalarak sonuçlandırdım. Tabii geliştirmek yeni özellikler eklemek uygulamayı bir adım daha ileri taşıyacaktır. Zamanla mail ile uyarı, sesli uyarı, zamanlamalı uyarı gibi özellikler de eklemeyi düşünüyorum.

Uygulama Bootstrap altyapısını kullanarak geliştirilmiş responsiv bir uygulamadır.

Uygulamanın Amacı ve İşlevi Kısacas Şöyle;
Günlük, Haftalık, Aylık fark etmez, yapacağınız işleri veya görevleri önem derecesine göre kaydederek, Yapıldı mı ? Yapılmadı mı ? olaylarını takip edebileceğiniz bir web uygulamasıdır.

Uygulamadan Resimler..

Kullanıcı Giriş :
r6GVQ1.png

AnaSayfa (Yeni Görev, İş Tanımlama) :
Pnjoq7.png

Görev Listesi (Tüm Görevler) :
ZMlVDz.png

Ayar ve Kullanım :
İndirdiğiniz klasör içinde database mevcuttur. phpmyadmin de ilgili datayı oluşturun ve aşağıdaki ayarları yapın.

jXdj5D.png

Resimde görüldüğü üzre webkartali.php sayfamızda uygulamaya giriş için kullanıcı adı ve şifre mevcut ..
$kullanici = "admin";
$sifresi = "123";

Çift tırnak içindeki kullanıcı adı ve şifreyi kendi isteğimize göre değiştirebilirsiniz.

Resimde üstte görülen ve mouse ile seçili kısım ise uygulamanın kullandığı veritabanı bilgileridir.
Ben nereye veritabanı adı, kullanıcı adı, şifre gerelecğini yazmışım zaten..

İNDİR ve Detaylar

Dizin İçeriği :

qjzR0Z.png

DEMO KULLANIM
istediğiniz kadar görev ekleyip silebilirsiniz arkadaşlar, absürt kayıt olmazsa sevinirim
smile.png

Kullanıcı adı : admin
Şifre : 123

DEMO GİRİŞ

İNDİR ve Detaylar
İNDİR

Rabbime emanetsiniz.

************************************************** **************************************************
************************************************** **************************************************
07.02.2018 TARİHİ İTİBARİYLE UYGULAMA GÜNCELLENMİŞTİR.
Arkadaşlar uygulamaya olan istek ve talepler doğrultusunda FTP hesabına tekrardan yükledim.
Tabii yeni özelliklerde ekledim.

- Tek veya çok kullanıcıya oluşturulan görevi mail ile gönderme
- Görev listesinde yeni tab lar oluşturdum. Biten, devam eden işler vb.
- Kullanıcı tanımlama sayfası oluşturuldu.

Detaylar ve İNDİRME LİNKİ

Ayrıca Html, Css, PHP, JavaScript, MySQL, MSSQL, Oracle konularında çekmiş olduğum ve yeni çekeceğim eğitim videolarını YOUTUBE KANALIMA yüklemeye yakın zamanda başlıyacağım.
Şimdiden ABONE OLMANIZI öneririm

storyman

Hızlı üye
Tepki
113
Mysqli yerine Pdo ile kodlansaydı keşke... Ayrıca linkler de kırık kontrol etmeli.

Üst Alt