Ücretsiz 2 Exen Coin alın ve Exen Coin İle Yatırım Yapın!

TheZeus

Yeni üye
Tepki
0
Arkadaşlar öncelikle hepinize merhabalar,

Size bu aralar gündemde olan Exen Coin'den bahsetmek istiyorum.

Öncelikle Exen Coin nedir?
Bitexen tarafından Ethereum blok zinciri üzerinde ERC-20 token standardı ile sadece 15 milyon adet üretilen yeni bir kripto-paradır.
EXEN Coin, Bitexen tahtaları üzerinde farklı para birimleri ile alınıp-satılabilir.

Peki Exen Coin nasıl Çalışır?

1- Kullanıcılar, kripto-para ile ilgilenen tanıdıklarına bizi referans go¨stererek yeni kullanıcılar kazandırmak suretiyle, belirli sayılarda EXEN’e u¨cretsiz olarak sahip olurlar.
2- Kullanıcılar, EXEN Coin’lerinin miktarını artırmak ic¸in Bitexen’e daha fazla yeni kullanıcı kazandırabilir ya da Bitexen tarafından du¨zenlenecek o¨du¨llu¨ kampanya ve alım-satım yarıs¸malarına katılabilirler.

3- Bitexen, her ay; o do¨nemde kripto-para alım satım ve transferlerinden elde ettigˆi kripto-para cinsinden olus¸an komisyon ve hizmet bedeli gelirlerinin %50’sine kars¸ılık gelen tutarı harcayarak, Bitexen EXEN Coin tahtalarında kullanıcılarından EXEN Coin’leri satın alacaktır. Bu sayede kullanıcılar, ellerindeki EXEN Coin’leri degˆerlendirerek kazanc¸ sagˆlayabilirler.

4- Kullanıcılar, Bitexen’in geri alım do¨nemlerinden bagˆımsız olarak, olus¸turulacak EXEN Coin alım-satım tahtalarında kendi aralarında yılın her zamanı EXEN Coin alım satımı gerc¸ekles¸tirilebilirler.
5- EXEN Coin Modeli, işlem hacminin kullanıcı sayısıyla artması ve dolaşımdaki coin miktarının düzenli alımlarla azalması sonucunda EXEN Coin'in değer kazanması prensibine dayanır.

Bitexen Exen Coinleri nasıl dağıtmaktadır?
Bitexen Exen Coinleri dağıtmak için iki method kullanmaktadır;
1- Referans sistemi ile
Bitexen 4 aşama ile birlikte referans sistemini kullanarak Exen Coin dağıtımını hedeflemekte ve şuan 4. aşamadadır. Birinci aşamada her referans için 100, ikinci aşamada 10, üçüncü aşamada 5, ve dördüncü aşamada 2 Exen Coin hem referans olan kişiye hem de referans kodunu kullanan kişiye dağıtmaktadır. Bunun için tek şart referans kodu ile üye olan şahsın üyeliğini onaylaması gerekmektedir.
2- Kampanya ve yarışmalar ile
Bitexen yarışma veya kampanyalar düzenleyerek Exen Coin dağıtımı da yapmaktadır.
An itibariyle 1 Exen Coin 19,8400 TRY'dir.

Bana ait referans kodu ile üye olursanız hem size hemde bana 2 Exen Coin kazandırabilirsiniz.
Referans Kodu: 11144491
veya yandaki link üzerinden de kaydolabilirsiniz: Bitexen

Şimdi Bazı görseller ile desteklemek istiyorum.

1- Kaydolma İşlemi
1 Kaydolmak.png

2-
2 E-Posta Onayı.png

3-
3 Hesabı Onaylama.png

Arkadaşlar elimden geldiğince her türlü sorunuza yanıt vermeye çalışacağım.
Aynı zamanda bu gördüğünüz site üzerinden BTC- ETH gibi bir çok sanal paraya da yatırım yapabilirsiniz.

Üst Alt