Twitter Hesap Nasıl Büyütülür?

mamiyt78

Giyim (Marka)
Tepki
22
Merhabalar,

Twitter da hesap büyütme çok da zor bir durum değil, Herkes her şeyin farkında olduğu ve karşı tarafında hedefi hesabını büyütmek olduğu için twitter da hesap büyütme gerçekten çok kolay sadece biraz sabır ve vakit gerekiyor.

Aslında püf noktaları var aktifliğin çok fazla olduğu saatler 20:00 ila 02:00 arası diyebilirim bu durum hafta sonları değişiklik gösterebiliyor hafta sonları aktiflik akşam 16:00 dan sonra başlıyor hemen hemen, ama tavsiyem sürekli olarak akşam aktiflik değil de sabahları da aktif olarak taymı favlamanız gerekir, peki neden sadece taym fav?

Twitter son 1 yıldır bir güncelleme yayınladı ve spam olarak birilerine takip attığınız da artık karşı tarafa bildirim göndermesini engelliyor siz birini takip ediyorsunuz ama karşı tarafa bildirim gitmediği için takip ettiğinizden haberi bile olmuyor.

Ayrıca takip limiti fav limitine göre çok çok düşük bir gün de 400 kişiyi takip edebiliyorsanız fav ile 1 saatte 100 civarı fav atabiliyorsunuz yani bunu güne yayıp düzenli olarak fav atarsanız belki de günlük takip limiti olan 400 kişiyi de geçersiniz, attığınız takiplere %100 dönüş yapmadıkları için biraz da şans oluyor fav atarak hesap kasması daha kolay ve pratik.

İlla ki takip isteği göndermek istiyorsanız da, fav listesinden değil de profiline girin bir kaç tweet fav attıktan sonra takip isteği gönderin bunu sürekli olarak yaptığınız da spam olarak algılayıp siz farkına varmasanız da gece yatıp sabah kalktığınız da 3 gün limit yemiş oluyorsunuz, limitler de hatırladığım kadarı ile 00:00 ila 08:00 arası bir saatte sıfırlanıyor.

Normal de gün içinde ilk fav veya takibi saat kaçta atarsanız o saatte sıfırlanır mantık budur ama 3 gün limit belirttiğim saatler arasında devreye giriyor genellikle.

Yüksek takipçili hesaplar yerine 1-2k civarı takipçisi olan kişilere takip atmalısınız ben takip atmayı çok önermiyorum fav atarak gelen takipçilere gt yapıyorum çünkü takip attığın da gt yapmazsa bir de ek olarak unf ile uğraşıyorsunuz.

Bu taktikler ile 1 ayda yaklaşık 15-16k takipçi kastığım oldu, VPN durumu da var fav engeli yerseniz günlük canada lokasyonu ile günlük veya saatlik limiti kaldırıp fav veya takip atmaya devam edebilirsiniz.​

Üst Alt