Hoşgeldiniz Webmaster Forum | WF®

Webmaster Forum - Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi webmaster topluluğumuza katılın.
 • Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konu oluşturabilir, mevcut konulara cevap gönderebilir,
 • diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajlaşma programınızı edinebilir ve çok daha fazlasını WF ile yapabilirsiniz.
 • Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsiz, ne bekliyorsun?
 • Twitch Androide İle Ucuz Bit Alma

  Demirkan Acar

  Silver Üye
  WF Üyesi
  Katılım
  27 Ağu 2020
  Forum
  5
  Reaksiyon
  3
  Puan
  2
  Konum
  İstanbul
  Meslek
  Öğrenci
  Herkese Hello Ben Demirkan Bugün Sizlere Twitch'den Ucuz Bit alma Taktiğini Net Bir Şekilde Anlattım Adımları Uygularsanız Olur.


  1- Play Store'dan 1.1.1.1 uygulamasını indirin ve açın. Gizlilik anlaşmasını kabul edip ana sayfaya gelin. Sağ üstte 3 çizgiye tıklayın.ve WARP özellikli 1.1.1.1 seçili olsun ondan sonra alttan "Diğer Ayarlar"a tıklayın.
  2- Sırasıyla "Bağlantı seçenekleri" ve "Engellenmiş uygulamalar"a dokunun. Engellediğiniz uygulamaların yanında "Yönet" yazana basın. Biraz bekledikten sonra karşınıza uygulama listesi geliyor. Burdan Google ve Google Play Store'u işaretleyin ve kaydedin.  3- Sonra uygulamanın ana sayfasına gelip WARP'ın altındaki anahtara dokunup açın. Karşınıza VPN (ama değil) profili açılacak uyarısı gelecek onlara tamam deyin. İnternetiniz şimdi gizli yazısı geldiği zaman uygulama çalışmaya başlayacaktır ve sağ üstte anahtar çıkacak.  4- WARP'ı açtıktan sonra artık Twitch uygulamasına girin, canlı yayına katılın, sağ alttan bit simgesine basın, bit edinin yazısına basın ve satın almak istediğiniz bitin fiyatına basın. (İlk defa alacaklara özel 500 bit 25₺)  Like Atmayı Unutmayınke.
   

  Celil

  Admin
  Seo Danışmanı
  Katılım
  5 May 2019
  Forum
  1,594
  Çözümler
  14
  Reaksiyon
  746
  Puan
  112
  Yaş
  16
  Konum
  İstanbul
  Meslek
  SEO Uzmanı
  Güzel konu olmuş kankam like bıraktım.
   
  Üst Alt