Türkiye'de Satış Ortaklığı Networkleri

Tiko

Üye
Tepki
1
Dünyada "Affiliate Marketing" adı verilen yönteme Türkiye'de "Satış Ortaklığı" veya "Gelir Ortaklığı" deniyor.

Yani eğer sitenize gelen müşterileri, Mavi, Mudo, Koton, Beymen, Boyner, Trendyol gibi büyük mağazalara gönderip, müşterileriniz alışveriş yaptıkça da o satıştan komisyon kazanmak isterseniz Türkiye'deki satış ortaklığı networkleri olan Gelirortaklari.com , Reklamaction.com , Affocean.com veya Admitad.com sitelerini inceleyebilirsiniz.

Bu siteler müşterinizi göndereceğiniz mağazaya bir kod koyarlar ve o müşteriyi takip edebilmek için de size bir link verirler. Bu linki sitenize koyup, müşterinize "şu linkten o mağazaya git" dediğiniz zaman, müşteriniz de o linkten gidip alışveriş yaptığı zaman tiko para kazanırsınız.

Ha ingilizce site kurmak istiyorum derseniz de Commission Junction, Tradedoubler, Linkshare, Shareasale, Impact Radius, Zanox (şimdi Awin oldu) diye arayıp bakın. Mutlaka sizi ilgilendiren bir takım fırsatlar bulacaksınız.

Benim adım Tiko.

Tiko para kazanmak için sorularınız olursa bana ulaşın. Bazen buralardayım, bazen de değilim.

Sevgiyle.

Üst Alt