Tosla kartı kullanarak kazanç elde eden varmı ?

haber58

Banlı Üye
Tepki
25
Elektronik cüzdanlar hızla artarken pazar da iyice kızışmış vaziyette Fastpay ile başlayıp, Paycell ile devam eden pazara son giren Tosla da ne gibi kazanımlar elde ediliyor fikri olan fikrini paylaşabilirmı acaba ? Hangi avantajları var. Neden tosla kullanmalıyız sorusuna cevap verirseniz seviniriz kıymetli forumdaşlarım ...

haber58

Banlı Üye
Tepki
25
Tosla bir banka'nın yan kuruluşu olabilir. Birçok cüzdan bankaların zaten. Fastpay Denizbank'ın mesela, Paycel Turkcell'in. Bunlar başlı başına bir banka değil zaten. Kamu bankası dışında kimsenin banka kullanmamasını istiyorsunuz da peki gerekçesi nedir bu söylediklerinizin ? Arka planını da eklerseniz konunun daha iyi anlaşılması sağlanacak. Detaylıca belirtmenizi bekliyorum. Saygılarımızla ...

storyman

Hızlı üye
Tepki
113
kamu bankası sadece halk ve ziraat tır geri kalanı şahıs bankasıdır örnek yüklü bir miktar yatırıyorsunuz ve şahıs firması iflasını veriyor kapatıyor gerisi anlaşılmıştır inşallah ama küçük işleriniz için kullanmayın demiyorum yüklü miktarlar için diyorum
Bir ekleme ve düzeltme yapayım özhost; vakıfbank't kamu bankasısıdır. Ayrıca ilgili kanunlar gereği tüm bankalardaki mevduatlar devlet koruması altındadır, öyle eskisi gibi bakiyeye çöküp gitmek yok artık. 2001 krizinden sonra bazı şeyler değişti, ülkede bankacılık alt yapısı sağlamlaştı.

Tosla konusuna gelince, bilmediğim bir konu olduğu için yorum yapamıyorum.

Üst Alt