Tomurcuk Çayı Nedir? Tomurcuk Çayı Bitkisi

Celil

Hosting yöneticisi
developer
Soru & Cevap Uzmanı
Katılım
5 May 2019
Mesajlar
3,217
Çözümler
29
Tepki
1,812
Puan
3,228
Yaş
17
Konum
İstanbul
Meslek
SEO Uzmanı
1636880202886.png


Tomurcuk Çay'ın herhangi bir özel bitkisi yok normal bir çay bitkisinden henüz olgunlaşmamış çay yapraklarının toplanması ile elde ediliyor. Bu tip çaylar hemen hemen hiç işlem görmemiş çaylardır. Doğal bergomat esansı ile tatlandırılmıştır. İçimi çok hoş ve güzel bir ve özel bir çaydır. İsteğinize göre diğer çaylarla harmanlayarak kullanabilirsiniz. Tomurcuk çayı damak tadına düşkün olanların vazgeçilmez çayıdır.

Tomurcuk çay, silindir teneke kutuda satılıyor. Tomurcuk ve genç bitki yapraklarından elde edilir. Çay özleri, yeni kolojen oluşumunda C vitamini oluşur. C vitaminine sahip olan çay,aynı zamanda güçlü bir özelliğe sahiptir.

Tomurcuk çay; kateşin barındırır ve güclü antioksidan içerir. Tüm kateşinler; güçlü ve e, c vitaminine göre kat kat daha fazla antioksodan içerir. C vitamini sayesinde cilt tonu ve yapısını geliştirmede faydalıdır. Aynı zamanda parlak bir cilde sahip oluruz. Tomurcuk çayın kendine özel görünüşü, rengi ve kokusu vardır. Çayın tadını ve kalitesini yükselten hasat sırasında en üstte bulunan 2 yaprakla çay filizinin elle koparılmasıdır.
 
Üst Alt