Psikolog Marketi

Yeni üye
Katılım
4 Nis 2021
Mesajlar
2
Tepki
0
Puan
5
Konum
Turkey
Web
www.psikologmarketi.com
Meslek
Klinik Psikolog - Web Master
Site Adı: Psikolog Marketi

Site Adresi : https://www.psikologmarketi.com

Açıldığı Tarih: 19.01.2019

Sitede kullanılan altyapı : Wordpress, HTML5,

Psikolog Marketi 2019 yılından beri başta terapi eğitimleri olmak üzere psikoloji eğitimlerinde lider firmalardandır. ARES Eğitim Merkezi tarafından onaylı olup uygulayıcı sertfikalı eğitimler sunar. Firmanın kurucu Klinik Psikolog Tamer KARAOKÇU'dur.

Psikoloji Eğitimleri - Psikolog Marketi'nden web site üzerinden psikoloji eğitimlerinizi anında satın alıp indirebilirsiniz. Ekstra ücret yoktur ve bütçe dostudur. Uygulayıcı sertifikalarınız maksimum 1 iş günü içerisinde tarafınıza mail ile gönderilir.

Satın alım sonrasında terapi eğitimlerini dilerseniz mailinize gelen bağlantıdan dilerseniz de kullanıcı adı ve şifrenizle giriş yaparak hesabınızdan indirebilirsiniz. Psikolog Marketi'nde psikoloji eğitimlerini esnek ve özgür bir biçimde çalışabilirsiniz yani her hangi bir süre sınırı, sınav yoktur. Terapi eğitimlerinizi dilediğiniz zaman tamamlayabilir ve uygulayabilirsiniz.

Bunun yanında öğrenci dostu fiyat politikalarımızla dilerseniz terapi eğitimleri tam 12 ay taksit imkanı ile satın alabilirsiniz. Güvenlik önceliğimiz ! Psikolog Marketi sitemiz SSL sertifikalı olup tüm alışverişleriniz 3D Secure sistemi ile yapılmaktadır. Yani eğitimlerinizi banka üzerinden tek kullanımlık şifre ile yaparsınız. Dilerseniz sanal kart ya da havale/eft yapabilirsiniz.
Uygulayıcı sertifikalı psikoloji eğitimleri ve insan kaynakları eğitimlerini sitemizden tek tıkla indirip, ömür boyu kullanabilirsiniz.Mesleki kariyerimde kendimi geliştirmek istiyorum, yeni terapi ekolleri öğrenmek ve alanda gelişmek istiyorum diyorsanız Psikolog Marketi’ne güvenebilirsiniz.

  • Binlerce lira ödemek zorunda kalmazsınız, sitemizdeki tüm psikoterapi eğitimleri bütçe dostu ve uygun fiyatlardadır.
  • Psikolog Marketi, Ticaret Bakanlığı tarafından onaylı bir firmadır ve güvenlidir. Elektronik Ticaret Bilgi Sitemi üzerinden firmamızı anında sorgulayabilirsiniz. (Ana Sayfa en aşağıdaki karekoda tıklayarak inceleyebilirsiniz.)
  • Psikolog Marketi’nde, psikoloji eğitimleri ve terapi eğitimleri dokümantasyon olup, sitemizden bir tıkla indirebilirsiniz.
  • Psikolog Marketi, güvenlidir ! Tüm satın alım işlemlerinizi banka üzerinden yaparsınız. Bankanız üzerinden 3D Secure yöntemiyle tek kullanımlık şifrenizle anında ödemenizi yapabilir ve eğitiminizi satın alabilirsiniz.
  • Kargo beklemek, kargom nerede sorunları yoktur. İster hesabınıza giriş yaparak, ister satın alım yaptığınızda gelen otomatik mailden psikoloji eğitiminizi indirebilirsiniz. Eğer indiremezseni#z bize mail atmanız yeterlidir, hemen dosyanızı sizlere göndeririz.
  • Psikolog Marketi firmamızda tüm terapi eğitimleri uygulayıcı sertifikalı olup satın alım yaptığın 1 iş günü içerisine dijital kaşeli ve imzalı olarak sertifikanızı mail ile göndeririz. Sizler çıktı alarak ömür boyu kullanabilirsiniz.
  • Psikoloji eğitimlerini, insan kaynakları eğitimlerini ve terapi eğitimlerini ister 12 taksit avantajıyla, ister sanal kartınızla isterseniz de havale/eft yöntemiyle satın alabilirsiniz.
 
Üst Alt