Teknoloji Projesine Melek Yatırımcı Nasıl Bulunur (Bulan Var mı?)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

sonarbold

Bağımlı
Tepki
35
Merhaba, bir teknoloji fikrine yatırımcı nasıl bulunur. Birçok Venture Capital'e fikrimle başvurdum ama cevap bile alamadım. Reddedilsem şükredeceğim yani. Fikir tamamen özgün ve günümüzde insanların bazı şeyleri fırsat olarak görüp bu fırsattan doğru şekilde yararlanılırsa iyi bir yere gelecektir. Fikrime nasıl yatırımcı bulurum, beni bir melek yatırımcıya yönlendirebilecek olan var mı?

sonarbold

Bağımlı
Tepki
35
Sizinle gorüsme yaptik. Bu sekilde gorusmeleriniz olup whatsapp tan engellerseniz bulamazsiniz bence hocam ?
WhatsApp'tan engellememin sebebi asabi yazılarınızdı. Önce işinizin çağrı temsilciliği olduğunu söylediniz, sonradan firmamı görebilirsiniz dediniz. Yazılımcı olduğunuzu da söylediniz, eğer ortaklık yapacaksanız dürüst olmanız gerekirdi, bizim kimseyle sorunumuz yok.

sonarbold

Bağımlı
Tepki
35
Gerçekten bu konuya neden böyle gereksiz mesajlarınızı yazıyorsunuz anlamıyorum. Tüm mesajlar sizi yönlendirdiğim kişide de kayıtlı, biz sizden para talep etmedik, bu işi yapmak için başta gerekli harcamayı yapmak için bundan emin olmamız gerekiyordu. Siz kendinizi çelişkisiz ifadelerle ifade etseydiniz hiçbir sorun olmazdı, biz harcamayı da yapardık. Bence konunun üzerinde duracak daha fazla şey yok. Biz dolandırıcı değiliz, bu sektörde bilinen forumlara, şu anda ve daha önce çalıştığımız insanlara sorabilirsiniz. Kızlar Soruyor'da da, Signal ve Minetest oyununda da çoğu yerde beraber çalıştığımız insanların hiç birisiyle hiçbir sorunumuz olmadı. Buradan sonra konuyu meşgul etmeyeceğinize inanarak hayatınızın devamında başarılar diliyoruz.

sonarbold

Bağımlı
Tepki
35
Sizinle iş yapmadığım için forumda konu açamaz mıyım? Ben burada sizinle ilgili herhangi bir konu açmadım, farkındaysanız gelip mesajı siz attınız.

sonarbold

Bağımlı
Tepki
35
Buradan birinin gitmesi gerektiğiniz düşünüyorsanız, actığım konuya spam mesaj yağdıranın da siz olduğunuzu hatırlamanızı bekliyorum. Lütfen üye olmadan kullanım koşullarını okuyun.

sonarbold

Bağımlı
Tepki
35
Spam olmadığını sen hariç herkes goruntulemekte. Diger uyelerinde bilgisi olmasi icin benle yasanmis olan kucuk aksiyonu aktardim
??? Diğer üyelerin bir kaç tanesi ile özelden mesajlaşmam oldu ve işbirliği yapacağımız kişiler de oldu. Kendileri zaten mesajlardan beni biliyorlar, sizin açıklamalarınıza ihtiyaçları yok, kim söylerse işin özünü kanıtlarıyla anlatırım sorun değil...Buradan sonra yazacaklarınıza cevap verecek vaktim yok,tekrar iyi günler diliyor ve @Admin mesajını merakla bekliyorum.

sonarbold

Bağımlı
Tepki
35
Öncelikle merhaba: Dış konuşma SS'leri pm iletiniz lütfen inceleyelim.
Hocam arkadaş eğer doğru şeyleri attıysa, ilettim dedi. Suçlayıcı olarak yazdığı her şey için lütfen bana da iletin ki gerçekleri size sunayım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt