⭐Teknofirst.com.tr ⭐?VDS Sunucular?⭐ %100 Memnuniyet | SSD Disk | Kontrol Paneli | DGN DC

Webmasterforum'da ücretli öne çıkan sponsor konular. Konunuzu bu şekilde ön plana çıkararak rakiplerinizden bir adım önde olun ve daha çok satışlara imza atın. Burada reklamınız olabilir.

TeknoFirst

? SERVERS PROVİDER ?
Kurumsal Üye
Hosting Firması
Tepki
37
Ekli dosyayı görüntüle 3568 Ekli dosyayı görüntüle 3569 Ekli dosyayı görüntüle 3570
Ekli dosyayı görüntüle 3571 Ekli dosyayı görüntüle 3572 Ekli dosyayı görüntüle 3579
Ekli dosyayı görüntüle 3575 Ekli dosyayı görüntüle 3576 Ekli dosyayı görüntüle 3577
Ekli dosyayı görüntüle 3578
MelihKabak;1076774023' Alıntı:
Daha önce reseller ihtiyacım için kendileriyle çalışmıştım ve günün her saatinde anında destek verdiler.Bugün ise VDS hizmeti satın almaya başlamış bulunuyorum.
WebKtl;1076761978' Alıntı:
Vds konusunda destek ve profesyonel olarak teknofirst kadar sağlam firma yok. 7 24 destek ekibi ve profesyonel sunucuları ile adeta bir hız makinesi.
By_kimlik;1076756007' Alıntı:
Şimdiye kadar bir çok firma ile çalıştım yerli yabancı Talha bey ile 2 gün önce tanıştık serverını test ederek bütün hizmetlerimi kendisine taşıdık. Kendisi bir firma yetkilisinden çok arkadaşça tavırları ve işinin hakkıyla yapan birisi olduğunu söylemekte fayda var umarım uzun yıllar çalışmak nasip olur.
1 adet Windows VDS satın aldım ve sabahın altısında bile benimle ilgilenebilen bir firma. Gerek canlı destek olsun, gerek teknik servis olsun gerçekten insanın halinden anlıyorlar. Tam bir aile ortamı oluşturmuş gibiler, teşekkürler @TeknoFirst

Son düzenleme:
Tepki
2
Kesinlikle bu firmanın daha iyi yerlere gelmesi gerekiyor. Müşterilere karşı yaklaşımları çok iyi. Bu çizginizi bozmayacağınıza eminim, hayırlı satışlar.

TeknoFirst

? SERVERS PROVİDER ?
Kurumsal Üye
Hosting Firması
Tepki
37
Kesinlikle bu firmanın daha iyi yerlere gelmesi gerekiyor. Müşterilere karşı yaklaşımları çok iyi. Bu çizginizi bozmayacağınıza eminim, hayırlı satışlar.

VDS-1 Paket teslim edildi, güzel günlerde kullanın çok teşekkür ederiz değerli yorumlarınız için :)

ritexy

Meraklı
Tepki
6
Merhabalar Hocam Kolay gelsin En Kısa Zamanda Reseller Hosting Alacağım Sizden Çok Kaliteli İş Yapıyosunuz Sürekli Sizle Çalışmayı Planlıyorum.

TeknoFirst

? SERVERS PROVİDER ?
Kurumsal Üye
Hosting Firması
Tepki
37
Teşekkür ederiz sizleri bekliyor olacağız

Üst Alt