Hoşgeldiniz Webmaster Forum | WF®

Webmaster Forum - Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi webmaster topluluğumuza katılın.
  • Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konu oluşturabilir, mevcut konulara cevap gönderebilir,
  • diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajlaşma programınızı edinebilir ve çok daha fazlasını WF ile yapabilirsiniz.
  • Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsiz, ne bekliyorsun?
  • Sponsor ⭐TeknoFirst Kalitesiyle - Full SSD VDS Sunucular - %50 İndirim - Voxility DDOS Koruması ⭐

Sponsor konular

TeknoFirst

🚀Web Portal Services🚀
    Kurumsal Üye
    WF Üyesi
    Hosting Firmasi
    Forum
    30
    Reaksiyon
    27
    Web
    www.teknofirst.com
    Meslek
    Web Hosting
    1.png
    2.png
    3.png
    4.png

5.png
    6.png
    7.png

8.png
    9.png
    10.png

11.png

MelihKabak;1076774023' Alıntı:
    Daha önce reseller ihtiyacım için kendileriyle çalışmıştım ve günün her saatinde anında destek verdiler.Bugün ise VDS hizmeti satın almaya başlamış bulunuyorum.
    WebKtl;1076761978' Alıntı:
    Vds konusunda destek ve profesyonel olarak teknofirst kadar sağlam firma yok. 7 24 destek ekibi ve profesyonel sunucuları ile adeta bir hız makinesi.
    By_kimlik;1076756007' Alıntı:
    Şimdiye kadar bir çok firma ile çalıştım yerli yabancı Talha bey ile 2 gün önce tanıştık serverını test ederek bütün hizmetlerimi kendisine taşıdık. Kendisi bir firma yetkilisinden çok arkadaşça tavırları ve işinin hakkıyla yapan birisi olduğunu söylemekte fayda var umarım uzun yıllar çalışmak nasip olur.
    1 adet Windows VDS satın aldım ve sabahın altısında bile benimle ilgilenebilen bir firma. Gerek canlı destek olsun, gerek teknik servis olsun gerçekten insanın halinden anlıyorlar. Tam bir aile ortamı oluşturmuş gibiler, teşekkürler @TeknoFirst

Ekli dosyalar

• 7.png
      7.png
      48.1 KB · Görüntüleme: 30
    • 7.png
      7.png
      48.1 KB · Görüntüleme: 31
    Son düzenleme:

copsergeant

WF Üyesi
    Forum
    2
    Reaksiyon
    2
    Meslek
    Öğrenci
    Kesinlikle bu firmanın daha iyi yerlere gelmesi gerekiyor. Müşterilere karşı yaklaşımları çok iyi. Bu çizginizi bozmayacağınıza eminim, hayırlı satışlar.

TeknoFirst

🚀Web Portal Services🚀
    Kurumsal Üye
    WF Üyesi
    Hosting Firmasi
    Forum
    30
    Reaksiyon
    27
    Web
    www.teknofirst.com
    Meslek
    Web Hosting
    Kesinlikle bu firmanın daha iyi yerlere gelmesi gerekiyor. Müşterilere karşı yaklaşımları çok iyi. Bu çizginizi bozmayacağınıza eminim, hayırlı satışlar.

VDS-1 Paket teslim edildi, güzel günlerde kullanın çok teşekkür ederiz değerli yorumlarınız için :)

Celil

Admin
    Seo Danışmanı
    Forum
    1,603
    Reaksiyon
    754
    Meslek
    SEO Uzmanı
    Hayırlı satışlar diliyorum :)

Celil

Admin
    Seo Danışmanı
    Forum
    1,603
    Reaksiyon
    754
    Meslek
    SEO Uzmanı
    Harika bir firma :) Sunucuları enfes. 2 GB sunucuda 10 client açtım, %40 ram %2 cpu kullanımı var. Teknofirst farkıyla tabikide...

Üst Alt