Tekin Ozalit

Tepki
1
Firmamızın tükenmez kalem, ajanda, karton poşet gibi ihtiyaçları için Tekin Ozalit’i tercih ettik. Gerek fiyat konusunda gerek hizmet konusunda bizi gerçekten şaşırttılar. Kendileriyle ilk defa iş yaptığımız için kafamızda soru işaretleri vardı fakat sonuçtan çok memnun olduk. Ürünlerimiz çok kıssa sürede elimize ulaştı. Sipariş verirken adet sınırının olmaması bizi çok kurtardı. Ekstra para vermeden bütün ihtiyaçlarımızı karşılayabildik. Sipariş sürecinde de ekip çok yardımcı oldu ve her konuda bizimle ilgilendiler. İleride de kesinlikle kendileriyle çalışacağım.

Tepki
1
yanlış anlamayın ancak meslek kısmına baskıcı yazmışsınız :) şimdide bir baskı firmasını övüyorsunuz kendi firmanız ise belirtir misiniz kullancııları yanlış yönlendirmeyelim. elbet sitenizi tanıtan bir konu açabilirsiniz ama kendi kendinizi öven sahte kullanıcı yorumuna forumumuzda izin veremeyiz.
merhabalar ben reklam ajansında çalışıyorum, baskı çalışmalarımızı tekin ozalitte yaptırıyoruz oranın müşterisi olduğum için ve hizmetinden memnun olduğum için buraya yorum yazdım. zaten tekin ozalitle çalışıyor olsam bunu belirtirdim...

Üst Alt