Sweatcoin ile hızlı ve sağlıklı Para Kazanmak Ödeme kanıtlı..

Ercanturan95

Yeni üye
Tepki
0
Yürüdükçe para kazandıran uygulama Sweatcoin artık Türkiye'de. Yaklaşık 6 milyon dolarlık hacme sahip olan Sweatcoin, 5 milyondan fazla aktif kullanıcısıyla melek yatırımcıların da dikkatini çekmiş durumda. Son 1 yılda gelirini %266 oranında arttıran Sweatcoin atılan günlük adım sayısını hesaplıyor ve bunu GPS verilerinizle karşılaştırarak geçerli her 1000 adım için yaklaşık olarak 1.00 Sweatcoin veriyor.

SWEATCOIN NEDİR ve SWEATCOIN NASIL KULLANILIR ?

App Store’da en hızlı büyüyen uygulama olan Sweatcoin, 24 Kasım itibariyle ülkemizde de aktif hale gelerek iOs ve Android cihazlar için indirilebilir duruma geldi. Sweatcoin uygulamasını telefonunuza kurduktan sonra uygulama atılan günlük adım sayısını hesaplıyor ve her 1000 adım için size 1,00 Sweatcoin kazandırıyor. Bu arada sadece dışarıda attığınız adımlar geçerli olarak sayılıyor. Kazandığınız bu coinler ile uygulamanın marketinden iPhone X'ten Samsung televizyonlara, uygulama içi tekliflerden spor ürünlerine kadar bir çok üründe kullanabileceğiniz gibi nakit olarak da çekme şansı tanıyor.

Ayrıca sistem size referans kazancı da sağlıyor. Uygulama içinde bulabileceğiniz referans linkiniz ile uygulamayı kullanan kullanıcılar için de Sweatcoin kazanabiliyorsunuz. Yapmanız gereken tek şey bu linki sosyal medya hesaplarınızda veya forumlarda paylaşmak olacaktır.

SWEATCOIN KURULUMU NASIL YAPILIR ?

Konuyu fazla uzatmadan hemen Sweatcoin uygulamasının kurulumu ve kullanımı hakkında bilgiler verelim. Adım adım yazılanları takip ederseniz sorunsuz bir şekilde uygulamayı kullanmaya başlayabilirsiniz.

• Buraya tıklayarak uygulamayı indiriniz.
  • Uygulamayı cihazınıza kurduktan sonra uygulamayı açın. Aşağıdaki ekran ile karşılaştığınızda adınızı ve soyadınızı tam ve doğru bir şekilde yazın.
    1544476777_sweat-1.jpeg
  • Ardından açılan ekranda "Allow" yazısına tıklayın.
    1544477057_sweatcoin-2.jpeg
  • Uygulamanın adımlarımızı sayabilmesi için konum servislerini kullanmasına izin vermemiz gerekiyor.
    1544477160_sweatcoin-3.jpeg
  • Daha sonra aşağıda gördüğünüz ekran karşınıza çıkacak ve +90 yazan yerin devamına telefon numaranızı gireceksiniz. Numarayı doğru girdiğinize emin olduktan sonra "Send SMS Code" yazan yere tıklıyorsunuz ve uygulama size bir kod gönderiyor.
    1544477187_sweatcoin-4.jpeg
  • Ardından açılan ekranda SMS ile size gelen kodu ve kullandığınız geçerli bir mail adresini yazarak kurulumu tamamlıyorsunuz. Yine burada da mail adresinizi doğru yazdığınızdan emin olmadan kurulumu tamamlamayın.Yapmanız gerekenler bu kadar basit. Artık uygulamayı kullanmaya başlayabilirsiniz. Daha doğrusu adımlarınız ile para kazanmaya başlayabilirsiniz. İlerleyen dönemlerde kazançlarınızı nasıl nakite çevirebileceğinizi ve uygulama marketinden nasıl alışveriş yapabileceğinizi anlatan makalemizi sizlerle paylaşacağız. Takipte kalın.

• Aklınıza takılanları lütfen yorum bölümünde bizimle paylaşın. Bol kazançlar

Üst Alt