Streetbees İse Para Kazanın !! Streetbees Nedir ? Nasıl Para Kazanılır ?

mali

Yeni üye
Tepki
0
streetbees%2Blogo.png

Streetbees Nedir ?

Streetbees dünyaca ünlü pazar araştırma şirketidir. Telefon uygulaması ile sizlere verilen görevleri yerine getirmeniz istenir. Bu görevler genelde anket şeklinde olduğu gibi bazende büyük firmalara ziyeret, fotoğraf çekinme gibi de olabilir. Yapmış olduğunuz görev başına da 3 TL ile 40 TL arasında kazanç sağlayabilirsiniz.

Streetbees Nasıl Para Kazanılır ?

Streetbees uygulamasını indirdikten sonra para kazanmak için yapmanız gereken uygulama içerisinde belirtilen görevleri yerine getirmek. Özellikle anket görevleri oldukça fazla veriliyor. Anket görevleri genelde 5 dk sürüyor ve ortalama 5 TL kazandırır. Tabi anket başına elde ettiğiniz kazanç verilen ankete göre değişiklik gösteriyor.

Streetbees Ne Kadar Para Kazandırır ?

Streetbees uygulaması ortalama anket başına 5 TL kazandırdığını varsayıyoruz. Uygulamayı 1 haftadır inceledim ve şuanda bana 1 haftada 2 anket geldi ve 9 TL kazandım. Baktığım izlenimlere göre anketler veya görevler çok az geliyor. Uygulamayı kullanım süresine göre kazanç artar mı ? Şimdilik emin değilim ama 1 aftalık incelememe göre anket sayısı yada görev sayısı oldukça az.

Streetbees Güvenilir mi ?

Streetbees güvenilirlik olarak en güvenilir uygulamalardan birisidir. Yaklaşık 3 yıldır uygulama olarak para kazandırırken, Streetbees şirketi 75 ülkede pazar araştırması yapan köklü bir firmadır. Dolayısıyla güvenlik problemi yoktur.

Streetbees Nasıl İndirilir ?

Streetbees Playstore ve Appstore'lardan indirebilirsiniz. Telefonunuza indirdiğiniz diğer uygulamalar gibi basit bir şekilde kurulumunu yapabilirsiniz.

Üst Alt