Sohbetbe Sohbet

birsevda

Hızlı üye
Tepki
52
Site Adı: sohbetbe

Site Adresi : https://sohbetbe.net

Açıldığı Tarih: 2020

Sitede kullanılan altyapı : Wordpress

Site İçeriği & Amacı :
SohbetBe web girişinde kolaylık sohbete bağlan kısmında nikinizi yazacağını yer ve şifrenizi yazmanız yeri doldurun kolaylıkla sohbet kanalımıza girin. Şayet nikinizi kaydedip bir şifre almadıysanız şifre yazan yeri boş bıraka bilir sohbete sitemize girip #help kanalında nik kayıtlamak için sorumlu adminden yardım ala bilirsiniz. Güzel sohbetler.

Seviyeli, Ciddi Sohbet Sitesi SohbetBe

Sunucumuzda bulunan arkadaşlarımıza bir soru yönelttik: Neden SohbetBe?

Konu üzerinde yazan arkadaşların yazılarını sizlerle paylaşıyoruz. sorumuza ilk cevap Alican arkadaşımızdan geldi.

Seviyeli, ciddi Sohbet Sitesi SohbetBe

Seninle Sohbet Güzeldir, bir sigara içimi, seninle muhabbet güzeldir tanıma sanda beni, ben bazen böyle olurum yüzlerdeki bir ifade, gözlerdeki çaresizlik sohbet etmek isterim kimi zaman acı kimi zaman tatlı, birazda esprili bazen ama sohbet ederim zaman zaman sizlerde şayet tek kaldım yalnızım diyorsanız SohbetBe sohbet sunucumuza bir uğrayın. belki, sohbet edeceğiniz gülen bir nick yada, derdine ortak olacağınız dertli bir arkadaş bula bilirsiniz. Yolunuzun bir gün SohbetBe den geçeceğini biliyorum.

İşte sanal ortamlarda karşılaşabileceğimiz sıra dışı bir olay gibi görünse de normal bir olay. O kız birini sevmiş sanal ortamda, sevdiği kişinin evli olduğunu öğrenince adeta kaçmış yıllarca takıldığı sunucudan. 7 ay kadarda SohbetBe de kaldı sonra nereye gitti bilmem. Ama hala özlerim aklıma geldikçe annem demesi, bana gelip sıkıntılarını anlatması zaman zaman, bilgisayar başında o nikin ağladığını hissederim sanki.

Sanal Alemde Evlilik Olur mu Yazımızın birinci bölümünü Sanal Alemde Evlilik Olur mu – başlığı altında yayınlamıştık. Yazımızın ikinci bölümünde siz okurlarımıza sanal alemdeki evlilikler Sevgiler , aşklar, hakkında yazdık. İnternet ortamında tanışıp gerçek hayatta kaç kişi evliliğinde mutlu oldu bilemeyiz ama sanalda da aş vardır, dostluklarda . sohbet odaları yazımızı hazırlayan yazarımıza teşekkür ediyoruz.

Üst Alt