Sogou Arama Motoru

WebmasterForum

Moderator
WF
Sogou Arama Motoru

Ne kadar çok
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.
var arkadaş :) ilk defa karşılaştıgım bir arama motorunu sizlerle paylaşmak istedim. Başlıkta oldugu gibi SOGOU isimli arama motoru da bugün farketdim botlar sitede konuları görüntülerken. gözüme değişik geldi.
Hemen Sogou motoru hakkında araçtırma yapmaya başladım ve hakkındaki bilgileri sizlerle paylaşmakdayım.
Sogou moturu Çinler tarafından yapılmış.

SOGOU Hakkında
Sogou arama, 3 Ağustos 2004'te Sohu şirketi, dünyanın ilk üçüncü nesil interaktif Çince arama motorunu, alan adı
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.
lanse etti. Çekirdek olarak Sogou arama teknolojisi, Çin İnternet bilgi madenciliğinin derinliğine, Çin'in İnternet kullanıcılarının kullanıcıların bilgi yaratma hızını artırmasına yardımcı olmak için kararlıdır.

  Sogou'nun ürün yelpazesi web uygulaması ve masaüstü uygulamaları iki bölümden oluşuyor. müzikte dikey arama hizmetleri sağlamak için çekirdek gibi Web arama Web uygulamaları, resimler, videolar, haberler, alanları eşler; masaüstü uygulaması kullanıcı deneyimini geliştirmek üzere tasarlanmış: Kullanıcıların daha hızlı girmesine yardımcı olmak Pinyin giriş yöntemi, büyük ölçüde geliştirilmiş Sogou çift çekirdekli tarayıcı İnternet hızının kullanıcıları, virüsleri etkili bir şekilde önlemek için ilk yerli "gerçek çift çekirdekli" motor, "bulut kötü amaçlı Web sitesi" nin ve "gerçek zamanlı öldürme" ikili web güvenlik teknolojisinin özel kullanımı ile en hızlı ve akıcı yeni İnternet tarayıcısıdır Tarayıcı istilası ile Truva atı.

  Sürekli optimizasyon yıl sonra bir arama köpeğin temel ürünlerin yanı Sogou web arama, kendi geliştirdiği sunucu kümesi paralel tarama teknolojisi sayesinde, geliştirmek, dünyanın ilk Çinli sayfalar 10 milyar arama motoruna kadar dahil (şimdi 500 milyon ya da daha fazla ulaştı ) Artı günlük 500 milyon sayfa güncelleme hızı, benzersiz Sogou sayfa derecelendirme sistemi Sogou web arama kitle, zamanında ve doğru üç temel göstergeler genel kurşun sağlamak için.

  Sogou arama dikey arama da kendi özellikleri var: müzik arama şarkılar ve şarkı sözleri veri kapsamı hiçbiri ikinci, kullanıcıların samimi arama sağlamak için video arama, resim arama eşsiz bir grafik tarama işlevi, İnternet sıcak olay yansıtacak şekilde haber arama vardır ikinci Sogou'nun güçlü araştırma ve geliştirme, yenilikçiliğini yansıtan, kullanıcıların ihtiyaçlarını karşılamak için Sogou arama ürün grubunu yaratan yenilikçi özellikler için yol haritası için bir harita arama var.

  Sogou, ürün geliştirme sürecinde teknolojik inovasyon peşinde olmuştur. Özellikle kullanıcıdan Sogou aramasının yeni bir yapay zeka algoritması, analizi ve kullanıcının anlayışı için farklı arama sonuçlarının niyetini sorgulayabileceği, aynı arama sonuçlarının kümelenmesiyle sınıflandırıldığından bahsedilmelidir. Kullanıcı sorgusu ve arama motoru, kullanıcılara daha hızlı ve doğru bir şekilde endişe verici içerik bulmalarını sağlamak için sürecin sonuçlarına dönmek için. Teknoloji, kullanıcıların hızlı bir şekilde istenen arama sonuçlarını bulmasına yardımcı olmak için Sogou web araması, müzik arama, resim arama, haber arama, harita arama ve diğer hizmetlere tamamen uygulanmaktadır. Bu teknoloji ayrıca Sogou'nun dünyadaki ilk üçüncü nesil interaktif Çince arama motoruna girmesini sağlıyor; arama teknolojisi gelişme tarihinde önemli bir kilometre taşı.

  Arama teknolojisine dayanan Sogou, bir takım masaüstü uygulamaları da tanıttı. Pinyin giriş yöntemi, tercih edilen kelime doğruluğu (yani, adayın ilk kelimesi kelimelerin oranını girmektir) böylece, büyük İnternet sayfalarının istatistikleri ve yeni sözcüklerin analizi yoluyla, gelişmiş arama motoru teknolojisini kullanır. Diğer giriş yöntemlerinde. Sogou tarayıcı ayrıca bir kullanıcı adres çubuğu arama, metin sözcük arama ve diğer kesintisiz bağlantı arama sağlar, bu nedenle aramak istediğiniz.

  Sogou kullanımında kullanıcı deneyimini düşünün: Pinyin giriş yöntemiyle, giriş hızında önemli bir artış, tarayıcı sayesinde Internet hızında önemli bir artış, web sitesi gezinme, doğrudan hedef site veya hızlı başlangıç aramasında, web aramasında onlarca milyondan fazla Çin sayfasından Belirli arama ihtiyaçlarını karşılamak için müzik arama, resim arama, haber arama, harita arama ve diğer özel arama yoluyla en uygun bilgileri bulmak için görünür olarak Sogou'nun tüm ürün yelpazesi kullanıcıların talepleri doğrultusunda İnternetteki bilgilere erişebilir, İlgili işlevsel hizmetleri, kullanıcılara sağlanan yeni hızlı ve doğru bilgileri sağlamak için bağlantılar, böylece kullanıcıların İnternet hizmetlerini daha verimli kullanması sağlanır.
 
Üst Alt