Siz ve çevrenizdeki herkese 10 dakikada 20şer dolar(resimli anlatım)

Cosmoslayer

Yeni üye
Tepki
0
Methodun mantığı şu. Ünlü bir coin cüzdan sitesi davet ettiğiniz her kayıtta hem size hem kaydettiğiniz kişiye 10ar dolar veriyor. Bu parayı kayıt olanın ilk 100$ lık yatırımında yapıyor. Fakat biz tek bir 100 dolarla her seferinde 20şer dolar kazanacağız nasıl mı anlatıyorum.

Eğer şuanda kullandığınız bir kripto cüzdanı yoksa BTCTurk vb güvendiğiniz bir siteden cüzdan oluşturun. Ben BTCTURK ve BİNANCE kullanıyorum çünkü işlemleri daha hızlı ve az komisyon alıyor siz istediğinizde cüzdan oluşturabilirsiniz.

1. İlk önce bu referanslı linkten siteye kayıt olmanız gerek. https://www.coinbase.com/join/derin_vc Bu da referanssız link coinbase.com/tr/signup Referanslı linkten kayıt olmanız önemli çünkü kendiniz site üzerinden kaydolursanız ilk 10 doları alamazsınız.

2. Siteye kayıt olduktan sonra aşağıdaki ekranı göreceksiniz. Bonusu Alın butonuna tıklayıp kimlik bilgilerinizin teyit edilmesini bekledikten sonra yatırımınızı yapabilirsiniz.

Coin base 1.png

3. Parayı yükleyip bonusu aldıktan sonra sağ üstteki gönder / al kısmına tıklayarak ordan başta oluşturduğumuz hesaba bitcoinimizi aktarıyoruz. Daha sonra elimizdeki başta koyduğumuz para + 10 dolar yani 110 dolar ı kendi btc cüzdanımıza aktarmış oluyoruz. Ordan da banka hesabımıza geçiriyoruz.

4. Daha sonra aynı hesaptan, sol sekmelerden sizin için sekmesine tıklıyoruz, daha sonra Get $10 in Bitcoin resimine tıklıyoruz. Size bir link verecek O linki kullanarak başka bir kişinin telefon numarası e posta adresi ve kimliğiyle adım 1'e dönün. Her kişi için hem referans olan hesaba hem de kaydolan hesaba 10 ar dolar yatırılacaktır.

screenshot-www.coinbase.com-2021.08.04-01_24_39.png

Güle güle harcayın..:)

Üst Alt