Sitem Hakkında ki Fikirleriniz

WMF

Gold Üye
Tepki
2
Merhaba siteniz hiçte fena değil. azda olsa güzel paylaşımlar var! daha çok içerik girmenizle daha güzel olabilir.
(Önerilerim)
Reklam konusunda daha düzenli reklam yerleşimi yapabilirsiniz!
Anasayfa üst menüleri daha düzenli olmalı hakkımızda ve iletişim linkleri footerde gösterilebilir.
Üyelik sistemi bir başka siteden alınmakda bunuda düzeltmenizi öneririm şimdilik bunlar.
Başarılar dilerim..
.

Admin

Yönetici
Yazılım Uzmanı
Web Tasarımcı
Tepki
891
Öncelikle siteniz hayırlı olsun. Siteniz hakkında fikirlerim.
ilk hedefiniz Sitenin tasarımı olmalı bunu daha profesyonel düşünebilirsiniz.
ücretli bir tema ile bu yola devam etmek en mantıklısı yapacağınız her ne olursa olsun kullanıcılar için önem arz etmekde.

Trabzon61

Yeni üye
Tepki
0
Suanda kullandığım tema zaten ücretli reklam düzenlemesin de sıkıntı var biliyorum AdSense yi yeni aldim daha ilgilenemedim oto reklamlar gösteriliyor suanda . üyelik sistemine hiç dikkat etmemiştim sağolun. Düzeltmeye çalışacağım. Ve iletişim ve hakkımızda linkleri footer da mevcut.

WMF

Gold Üye
Tepki
2
Suanda kullandığım tema zaten ücretli reklam düzenlemesin de sıkıntı var biliyorum AdSense yi yeni aldim daha ilgilenemedim oto reklamlar gösteriliyor suanda . üyelik sistemine hiç dikkat etmemiştim sağolun. Düzeltmeye çalışacağım. Ve iletişim ve hakkımızda linkleri footer da mevcut.
Demek istediğim üst anasayfadan kaldırmanız hakkımızda ve iletişim sayfalarının footerde olması yeterli bence yinede karar sizin.

Toltek

Eski üye
Tepki
49
Site hızı yavaş bu önemli bir sinyal .genel olarak baktığımda fena değil yerleşim ise geliştirilmeli başarılar.

Üst Alt