Sorum Var - Site hali | Webmaster Forum | Türkiyenin En iyi Webmaster Platformu
Keşfet

Sorum Var Site hali (1 Kişi İçerde)

Çözüm
Merhaba,
Site genel olarak güzel. Hatta temanız harika. Cepten girdiğim için hangi altyapı kullanılmış göremedim (wordpress mi değil mi bilemedim)

Ama;
-site açılışınız biraz uzun sürdü, geç açıyor. Sanırım fotoları biraz optimize etseniz iyi...
Webmaster
1
Forum
47
Reaksiyon
7
Web
www.selalehaliyikama34.com
Meslek
Halı Yıkama,Şöför

Ekli dosyalar

• IMG-20200525-WA0026.jpg
    IMG-20200525-WA0026.jpg
    45.5 KB · Görüntüleme: 17
Ticaret
1 (100%)
Webmaster
0
Forum
60
Reaksiyon
42
Meslek
Freelance web & UI&UX
Merhaba,
Site genel olarak güzel. Hatta temanız harika. Cepten girdiğim için hangi altyapı kullanılmış göremedim (wordpress mi değil mi bilemedim)

Ama;
-site açılışınız biraz uzun sürdü, geç açıyor. Sanırım fotoları biraz optimize etseniz iyi olacak (arama motoru sonuçlarını da etkiler)
-anasayfadaki başlığı ve alt başlığı opacity tanımlanmış yarı şeffaf bir transbox içinde yazsanız süper durur. Daha iyi okunur ve dikkat çeker (CSS)

-Aynı yerdeki altbaşlığa direkt SEO yapmışsınız, etiketleri orada yaratmaya çalışmanızın inanın pek faydası olmayacağı gibi hoş da durmuyor. Oraya xxxxx semtinde halı yıkama hizmeti vb yazarsanız süper olur.

-iletişim formunuzun çalışıp çalışmadığına da mutlaka bakınız. Ad-soyad ve tel mutlaka require olsun, boş form gitmesin 😉

Hayırlı olsun, bol kazançlar

Son düzenleme:
Çözüm
Ticaret
1 (100%)
Webmaster
0
Forum
60
Reaksiyon
42
Meslek
Freelance web & UI&UX
+ekleme:

Eğer bir kampanyanız yoksa şuan kampanya sayfasını pasif yapın. Veya kampanya yapacağınız ortalama tarih aralığını duyurun. Şuanki SEO etiketleri orada olmamalı derim.. Ayrıca, tanıtım yazılarınız gayet uzun, güzel. Özgün olduounu da tahmin ediyorum. Onları biraz daha SEO uyumlu hale getirin derim. (H1 başlık, altına H2 alt başlık, anahtar kelimeler koyu işaretlenmiş vb.)

Webmaster
1
Forum
47
Reaksiyon
7
Web
www.selalehaliyikama34.com
Meslek
Halı Yıkama,Şöför
Merhaba,

Ama;
-site açılışınız biraz uzun sürdü, geç açıyor. Sanırım fotoları biraz optimize etseniz iyi olacak (arama motoru sonuçlarını da etkiler)
-anasayfadaki başlığı ve alt başlığı opacity tanımlanmış yarı şeffaf bir transbox içinde yazsanız süper durur. Daha iyi okunur ve dikkat çeker (CSS)

-Aynı yerdeki altbaşlığa direkt SEO yapmışsınız, etiketleri orada yaratmaya çalışmanızın inanın pek faydası olmayacağı gibi hoş da durmuyor. Oraya xxxxx semtinde halı yıkama hizmeti vb yazarsanız süper olur.

-iletişim formunuzun çalışıp çalışmadığına da mutlaka bakınız. Ad-soyad ve tel mutlaka require olsun, boş form gitmesin 😉

Teşekkür ederim.çok faydalı olmuş rica etsem 1 ay öncesiyle bugün bir karşılaştırma yapabilirmisiniz.sıralamada yükselme varmı çünkü 1 aydır uğraşıyorum

Ticaret
1 (100%)
Webmaster
0
Forum
60
Reaksiyon
42
Meslek
Freelance web & UI&UX
İlk müsait anımda bakmaya çalışacağım. (Bu metrikleri Google search console den siz görebilirsiniz, çok daha rahat şekilde. Son 3 aylık bir rapor ile)

smmajans

Banlı Üye
Ticaret
8 (90%)
Webmaster
0
Forum
73
Reaksiyon
34
Meslek
SEO, Sosyal Medya, PHP
Merhaba,

Ama;

güzel tasarım. arkadaşa katılıyorum iyi forumlar

Yorum yapmak için bir hesap oluşturun veya giriş yapın.

Cevap yazmak için giriş yap yada kayıt ol.
veya

Yeni hesap oluştur

Create an account on our community. It's easy!

Bunu görüntüleyen kullanıcılar konu

Üst Alt