Keşfet

Hoşgeldiniz Webmaster Forum | Türkiyenin En iyi Webmaster Platformu

Webmaster Forum - Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi webmaster topluluğumuza katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konu oluşturabilir, mevcut konulara cevap gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajlaşma programınızı edinebilir ve çok daha fazlasını WF ile yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsiz, ne bekliyorsun?

Sponsor Shopinext - Yeni Nesil Alışveriş | Dilediğiniz Yerden Satış Yapın, Ödeme Alın!

Shopinext

Kurumsal Üye
Forum
8
Reaksiyon puanı
4
Web
www.shopinext.com
Meslek
Yazılım Şirketi

Shopinext

Kurumsal Üye
Forum
8
Reaksiyon puanı
4
Web
www.shopinext.com
Meslek
Yazılım Şirketi
Merhabalar,

15 Temmuz 2020 Çarşamba günü resmi tatil olması sebebiyle, bu tarihe denk gelen ödemeleriniz 16 Temmuz 2020 Perşembe günü hesaplarınıza aktarılacaktır.

Shopinext
0 (850) 305 77 17

Celil

Admin
Ticaret
8 (100%)
Forum
1,285
Reaksiyon puanı
579
Meslek
SEO Uzmanı
Hayırlı olsun buradan Emirhan'a selamlarımı iletin lütfen :)

Forum
7
Reaksiyon puanı
5
Meslek
Web Yazılım
Çok sevdiğim ve önem verdiğim nadir firmalardan bir tanesidir. Komisyon oranları olsun, verdikleri destek olsun harika bir hizmet. Ayrıca buradan ekiplerine ve Önder abiye selamlarımı iletiyorum. Kendimde zaten entegrasyon işleri ile uğraşıyorum. Çalışanlarına kolay gelsin, iyi günler hayırlı işler dilerim. ;)

Shopinext

Kurumsal Üye
Forum
8
Reaksiyon puanı
4
Web
www.shopinext.com
Meslek
Yazılım Şirketi
Çok sevdiğim ve önem verdiğim nadir firmalardan bir tanesidir. Komisyon oranları olsun, verdikleri destek olsun harika bir hizmet. Ayrıca buradan ekiplerine ve Önder abiye selamlarımı iletiyorum. Kendimde zaten entegrasyon işleri ile uğraşıyorum. Çalışanlarına kolay gelsin, iyi günler hayırlı işler dilerim. ;)

Ne güzel yazmışsınız, nazik mesajınız için çok teşekkürler. Selamınızı tüm ekibimizin olduğu whatsapp grubuna ilettim. Bu arada Önder Bey de size ve tüm form kullanıcılarına selamlarını iletti.

Shopinext

Kurumsal Üye
Forum
8
Reaksiyon puanı
4
Web
www.shopinext.com
Meslek
Yazılım Şirketi
Herkese Merhabalar,

Bildiğiniz üzere Çarşamba günleri Saat 15:00 - 17:00 arasında ödemeler hesabınıza geçiyor fakat bugün bir değişiklik yaptık. Bayram öncesi ihtiyaç olabilir düşüncesiyle tüm ödemeler daha erken saatlerde hesaplarınıza gönderildi, hesaplarınızı kontrol edebilirsiniz.

Ayrıca bayram boyunca bizlere [email protected] mail adresinden, web sitemizde ki iletişim sayfasında yer alan form üzerinden, whatsapp üzerinden ve kayıtlı kullanıcılarımız panelden ulaşabilir. Ve tabi ki Forum üzerinden yazabilirsiniz. Çağrı merkezimiz kapalı olacak fakat telefon ile görüşmek isterseniz "beni arayabilir misiniz ? Telefon numaram xxx" diyerek mesaj bırakırsanız en kısa sürede sizi arayacağız.

Her zaman dediğimiz gibi dilediğiniz zaman bize yazabilirsiniz, yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

Herkese iyi bayramlar dileriz.

smmajans

Banlı Üye
Ticaret
8 (90%)
Forum
73
Reaksiyon puanı
34
Meslek
SEO, Sosyal Medya, PHP
Merhaba smmajans adresimde paytr, paywant ve shopier ödeme yöntemlerini kullanıyorum. Yeni domainlerim için sitenize kayıt oluşturdum, takipbonus.com adresinde site üzeri ödeme kullanacağım.

smmajans

Banlı Üye
Ticaret
8 (90%)
Forum
73
Reaksiyon puanı
34
Meslek
SEO, Sosyal Medya, PHP
Tüm işlemleri gerçekleştirdim:

Başvurunuz inceleme için beklemededir.
API başvurunuz sonuçlandığında tarafınıza bildirim yapılacaktır.

başvuru onayınızı beklemedeyim.

Shopinext

Kurumsal Üye
Forum
8
Reaksiyon puanı
4
Web
www.shopinext.com
Meslek
Yazılım Şirketi
Merhaba smmajans adresimde paytr, paywant ve shopier ödeme yöntemlerini kullanıyorum. Yeni domainlerim için sitenize kayıt oluşturdum, takipbonus.com adresinde site üzeri ödeme kullanacağım.

smmajans'ı da aramızda görmek isteriz. :)

Tüm işlemleri gerçekleştirdim:

Başvurunuz inceleme için beklemededir.
API başvurunuz sonuçlandığında tarafınıza bildirim yapılacaktır.

başvuru onayınızı beklemedeyim.

Bu arada başvurunuz onaylanmış aramıza hoş geldiniz. :)

Bol satışlar dileriz.

Shopinext

Kurumsal Üye
Forum
8
Reaksiyon puanı
4
Web
www.shopinext.com
Meslek
Yazılım Şirketi
Sabit komisyon ve taksitli işlemlerde vade oranlarınız nedir acaba?
@Shopinext

Merhabalar,

Shopinext üzerinde açmış olduğunuz mağaza üzerinden satış yapacaksanız %3,50 kdv dahil komisyon oranı vardır. Sanal POS talebinde bulunacak ve kendi sitenizden ödeme alacaksanız öncelikle başvuruda bulunmanız gerekiyor, Sanal POS oranları risk ekibi tarafından verilmektedir.

Dilediğiniz zaman bize yazabilirsiniz yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

Yorum yapmak için bir hesap oluşturun veya giriş yapın.

Cevap yazmak için giriş yap yada kayıt ol.
veya

Yeni hesap oluştur

Create an account on our community. It's easy!