Shopinext - Online Ödeme Sistemi | Dilediğiniz Yerden Satış Yapın, Ödeme Alın!

E-Ticaret & Alışveriş

Shopinext

Ödeme Hizmetleri
Tepki
7

2.png

3a.png
3b.png

4.png

space-q.png

4a.png
4b.png

5.png

space-q.png

6.png

6a.png
6b.png

7.png

7a.png
7b.png

8.png

space-q.png

Shopinext, Shopinext Elektronik Ticaret ve Bilişim Hizmetleri Anonim Şirketinin Tescilli Markasıdır.
Marka Tescil Numarası: 2020-120782

Son düzenleme:

Shopinext

Ödeme Hizmetleri
Tepki
7
Merhabalar,

15 Temmuz 2020 Çarşamba günü resmi tatil olması sebebiyle, bu tarihe denk gelen ödemeleriniz 16 Temmuz 2020 Perşembe günü hesaplarınıza aktarılacaktır.

Shopinext
0 (850) 305 77 17

Zên

Meraklı
Tepki
6
Çok sevdiğim ve önem verdiğim nadir firmalardan bir tanesidir. Komisyon oranları olsun, verdikleri destek olsun harika bir hizmet. Ayrıca buradan ekiplerine ve Önder abiye selamlarımı iletiyorum. Kendimde zaten entegrasyon işleri ile uğraşıyorum. Çalışanlarına kolay gelsin, iyi günler hayırlı işler dilerim. ;)

Shopinext

Ödeme Hizmetleri
Tepki
7
Çok sevdiğim ve önem verdiğim nadir firmalardan bir tanesidir. Komisyon oranları olsun, verdikleri destek olsun harika bir hizmet. Ayrıca buradan ekiplerine ve Önder abiye selamlarımı iletiyorum. Kendimde zaten entegrasyon işleri ile uğraşıyorum. Çalışanlarına kolay gelsin, iyi günler hayırlı işler dilerim. ;)

Ne güzel yazmışsınız, nazik mesajınız için çok teşekkürler. Selamınızı tüm ekibimizin olduğu whatsapp grubuna ilettim. Bu arada Önder Bey de size ve tüm form kullanıcılarına selamlarını iletti.

Shopinext

Ödeme Hizmetleri
Tepki
7
Herkese Merhabalar,

Bildiğiniz üzere Çarşamba günleri Saat 15:00 - 17:00 arasında ödemeler hesabınıza geçiyor fakat bugün bir değişiklik yaptık. Bayram öncesi ihtiyaç olabilir düşüncesiyle tüm ödemeler daha erken saatlerde hesaplarınıza gönderildi, hesaplarınızı kontrol edebilirsiniz.

Ayrıca bayram boyunca bizlere destek@shopinext.com mail adresinden, web sitemizde ki iletişim sayfasında yer alan form üzerinden, whatsapp üzerinden ve kayıtlı kullanıcılarımız panelden ulaşabilir. Ve tabi ki Forum üzerinden yazabilirsiniz. Çağrı merkezimiz kapalı olacak fakat telefon ile görüşmek isterseniz "beni arayabilir misiniz ? Telefon numaram xxx" diyerek mesaj bırakırsanız en kısa sürede sizi arayacağız.

Her zaman dediğimiz gibi dilediğiniz zaman bize yazabilirsiniz, yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

Herkese iyi bayramlar dileriz.

takipbonus

Bağımlı
Tepki
33
Merhaba smmajans adresimde paytr, paywant ve shopier ödeme yöntemlerini kullanıyorum. Yeni domainlerim için sitenize kayıt oluşturdum, takipbonus.com adresinde site üzeri ödeme kullanacağım.

takipbonus

Bağımlı
Tepki
33
Tüm işlemleri gerçekleştirdim:

Başvurunuz inceleme için beklemededir.
API başvurunuz sonuçlandığında tarafınıza bildirim yapılacaktır.

başvuru onayınızı beklemedeyim.

Shopinext

Ödeme Hizmetleri
Tepki
7
Merhaba smmajans adresimde paytr, paywant ve shopier ödeme yöntemlerini kullanıyorum. Yeni domainlerim için sitenize kayıt oluşturdum, takipbonus.com adresinde site üzeri ödeme kullanacağım.

smmajans'ı da aramızda görmek isteriz. :)

Tüm işlemleri gerçekleştirdim:

Başvurunuz inceleme için beklemededir.
API başvurunuz sonuçlandığında tarafınıza bildirim yapılacaktır.

başvuru onayınızı beklemedeyim.

Bu arada başvurunuz onaylanmış aramıza hoş geldiniz. :)

Bol satışlar dileriz.

puhuajans

Meraklı
Tepki
6
Sabit komisyon ve taksitli işlemlerde vade oranlarınız nedir acaba?
@Shopinext

Shopinext

Ödeme Hizmetleri
Tepki
7
Sabit komisyon ve taksitli işlemlerde vade oranlarınız nedir acaba?
@Shopinext

Merhabalar,

Shopinext üzerinde açmış olduğunuz mağaza üzerinden satış yapacaksanız %3,50 kdv dahil komisyon oranı vardır. Sanal POS talebinde bulunacak ve kendi sitenizden ödeme alacaksanız öncelikle başvuruda bulunmanız gerekiyor, Sanal POS oranları risk ekibi tarafından verilmektedir.

Dilediğiniz zaman bize yazabilirsiniz yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

CaN

Bağımlı
Tepki
39
Bir projemiz var hayırlısıyla bitince shopinext kullanmak isteriz.:) Başvuru yaptıktan sonra buradan yazarım size hocam yardımcı olursanız sevinirim. Şimdiden teşekkürler. İyi forumlar.

Shopinext

Ödeme Hizmetleri
Tepki
7
Bir projemiz var hayırlısıyla bitince shopinext kullanmak isteriz.:) Başvuru yaptıktan sonra buradan yazarım size hocam yardımcı olursanız sevinirim. Şimdiden teşekkürler. İyi forumlar.

Tabi ki elimizden gelen desteği veririz. :)

somebach

alacakaranlıktan şafağa kadar
Kurumsal Üye
Soru & Cevap Uzmanı
Tepki
375
Başarılar dilerim, iyi çalışmalar.

sadeceoguz

Üye
Tepki
1
Merhaba 18 yaşından küçükler kullanabilir mi?

pgvo

Onursal üye
Tepki
70
Merhaba 18 yaşından küçükler kullanabilir mi?
@Shopinext aktif değil ben cevaplayayım. Hayır alamazsınız çünkü 18 yaş altının banka hesabı olmaz.

Shopinext

Ödeme Hizmetleri
Tepki
7
@Shopinext aktif değil ben cevaplayayım. Hayır alamazsınız çünkü 18 yaş altının banka hesabı olmaz.

Bilgilendirdiğiniz için teşekkür ederiz ?

pgvo

Onursal üye
Tepki
70
Bilgilendirdiğiniz için teşekkür ederiz ?
Ne demek, birşey değil hocam :)

Üst Alt