Hoşgeldiniz Webmaster Forum | Türkiyenin En iyi Webmaster Platformu

Webmaster Forum - Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi webmaster topluluğumuza katılın.
 • Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevap gönderebilirsiniz.
 • Kendi sosyal grubunu oluşturabilir, çevre edinebilirsin. Etkinlikler, kaynaklar düzenleyebilir, paylaşımlarda bulunabilirsiniz.
 • Ürün & hizmet satışı yapabilir ve satılık, alınık, ücretsiz ilanlar verebilirsin.
 • Diğer üyelerimize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajlaşma programınızı edinebilir ve çok daha fazlasını WF ile yapabilirsiniz.
 • Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsiz, ne bekliyorsun?
 • Shopgez.com Pişmanlıktır.

  coteknoloji

  Yeni üye
  Katılım
  19 Tem 2021
  Mesajlar
  1
  Tepki
  0
  Puan
  1
  Yaş
  29
  Konum
  İzmir
  Meslek
  Güvenlik Sistemleri
  21 Mayıs 2021 Tarihinde Shopgez firmasından b…. Hanım ile görüştüm. Entegre hizmeti aldığım firmada yaşadığım problemlerden dolayı kendi e ticaret sayfamda satış yapacağımı beyan ettim ve taleplerimin sistemleri tarafından fazlası ile karşılanacağı kısa süre içerisinde satışa başlayacağımızı söyledi ancak Temmuz ayı olmasına rağmen sistemde herhangi bir gelişme sağlayamadım. Hiçbir şekilde taleplerim karşılanmadı karşılanamadı veya b…. Hanımın iddaa ettiği şekilde olmadı. Destek sistemine bildirim yazıyorum bana verilen cevap tatmin edici veya çözüm odaklı olmamaktadır. Ayrıca 3 defa mail yolu 1 defa telefon ile c… ve g…. Bey den faturayı talep ettim ancak sistemdeki kalitesizlikleri orada da karşıma çıktı ya faturayı kesmediler ya da bana ulaştırmadılar ki Vergi Usul Kanunu’nun 353’üncü maddesinde fatura verme mecburiyeti belirtilmiştir. Bu maddeye göre bu yükümlülüklerini yerine getirmeyenlere özel usulsüzlük cezası kesilir ayrıca konunun 227 nci ve 231 İnci maddelerine göre hiç düzenlenmemiş sayılması halinde; bu belgeleri düzenlemek ve almak zorunda olanların her birine, her bir belge için 240 Türk lirasından aşağı olmamak üzere özel usulsüzlük cezası kesilir.’ Der ’ ama insanları zor durumda bırakmanın yanında yetimin hakkı olan vergi vermemek bence daha da kötü. Hizmetimin iptali ve ödememin geri tarafıma ödenmesini talep ediyorum defalarca ettim kanunda da aslında oda çok açık bir şekilde yazıyor ancak onlara da pek itibar edilmedi. Zira 29188 sayılı Mesafeli Satış Yönetmeliği kapsamında mesafeli satışlarda uygulanabilecek olan cayma hakkı düzenlenmiştir 9. Madde Cayma hakkı;(1) Tüketici, on dört gün içinde herhangi bir gerekçe göstermeksizin ve cezai şart ödemeksizin sözleşmeden cayma hakkına sahiptir ve hizmeti aldığım 8 İnci günden beri defalarca iade talebini iletmeme rağmen ne yazık ki orada da yasalarımız üzülerek görmezden gelinmiştir hiç yoktan insanların internet üzerinden firma hakkında araştırdıklarında Forum sitelerinde yaşadığım mağduriyeti başkaları da yaşamasın diye insanlara bilgi paylaşımı yapmak istediğimde bir de tehdit edildim yok onu yaparız yok bunu yaparız tarzına geldi olay aslında çokta zor bir şey istemiyorum müşterinizi yanılttınız yanlış ve olmayan şeyleri varmış gibi satış yaptınız sadece ama sadece veremediğiniz hizmetin iadesini istiyorum iade etmiyorsanız da insanların bilinçlenmesini ve daha fazla insanın mağdur olmaması için bildiğim tüm platformlarda yaşadığım olayı içtenlikle paylaşmaya devam edeceğim.
   

  Celil

  Admin
  Onaylı Üye
  Katılım
  5 May 2019
  Mesajlar
  2,432
  Çözümler
  22
  Tepki
  1,267
  Puan
  1,240
  Yaş
  17
  Konum
  İstanbul
  Meslek
  SEO Uzmanı
  Geçmiş olsun kötü bir durum yaşamışsınız. Durumla ilgili gelişmeleri aktarırsanız seviniriz. Yapabileceğimiz bir şey olursa seve seve yardımcı oluruz.
   

  Trker4ktas

  WebmasterForum Moderatör
  Moderator
  Katılım
  12 Tem 2020
  Mesajlar
  584
  Tepki
  260
  Puan
  62
  Konum
  İnternet
  Meslek
  WebmasterForum Moderatör
  Geçmiş olsun :(
   
  instagram takipçi satın al smm panel instagram takipçi satın alma fenerbahçe haberleri instagram türk takipçi paketleri
  Üst Alt