Shopgez başımdan geçenleri sizle paylaşmak isterim dikkatli olun

eypakts

Yeni üye
Tepki
0
Merhaba forum üyeleri,
Arkadaşlar shopgez denilen bir firma var buypasa altında çalışan ben bir sene önce kendi e-ticaret sitemi kurup wordpress ile kullanıyordum bunlar beni arayarak yazılımlarıı satmaya çalışmıştı ben istemedim daha sonra 1 yıl sonra tekrar aradıalr bu sefer deneyelim dedim demez olaydım dedikleri yazılım Opencart Kullanmaktaymış ancak satın alırken bunu asla söylemiyorlar ve satın alana kadar her saat gece olsun arıyorlar söyledikleri vaatler android ios uygulama, tedarikçi ayarlama e-ihracat iler yurt dışına satış yapma gibi göz boyayarak size opencartı satmaya calısıyorlar dikkatli olunuz iade talep ettik uygunsuz bir üslup ile yüzümüze kapattılar .

Ayrıca fatura kesmiyorlar ısrarla talep etmemize rağmen hizmet bitince diye bir cevap aldık, 14 günlük yasal cayma hakkımız var ancak herhangi bir iade söz konusu değil ayrıca admin panel bilgileri değiştirilmiş girişde yapamıyoruz paket içeriğinde herşey var denildi ve daha sonra ssl ücreti istendi bunudabelirtmek isterim

Ben opencart olduğunu bilseydim zaten niye satın alayım destek talebi açtığımda hizmet istediğimde eğitimi bekleyin diyorlar eğitim satın almadım ben hizmeti yerine getirip teslim etmelilerdi sadece opencartı düzenlemişler. Sadece kurulumu yaptılar bıraktılar hosting vs diyorlar fakat hiç bir hosting bilgisini vermiyorlar Cpanel vs verilmiyor bilginize.

Vezirihracat

Eski üye
Tepki
37
Adamlar opencart üzerinden geliştirme yaptığını hem tüm eğitimlerinde hem tüm pazarlama süreçlerinde anlatıyorlar.
Adamların şuanda bir araya getirdiği yazılımda 100 üzeri modül mevcut hepsinin maliyetini toplarsan şuan ki kurla en az 250 bin TL yapıyor.
Ayriyeten Google AMP hizmetini de başka yerde görmediğim kalite de index etmişler. Ayriyeten bu modülleri, SEO alt yapısını, Google AMP'yi bu şekilde hazırlamak ve
birde opencart marketlerde olmayan yurt dışı ve yurt içi entegrasyonları bir araya getirmenin değeri nereden baksan en az 1 yıllık süreç ve 1 Milyon TL üzeri yatırım gerektiriyor.
Adamlar sana Cpanel vererek bu projeyi 2 bin lira karşılığında neden teslim etsin. Mantıklı düşün ayriyeten tüm saydıklarını da sitesinde şartlar koşullarda belirtiyor. Hizmet almadan önce okumayı bilmiyorsun birde adamlara saydırmışsın.

Şimdi sen oranın personelisin ya da sen nereden biliyorsun gibi saçma sapan içeriklere girmeden önce ben sana kim olduğumu anlatayım, uzun yıllardan beri yazılım sektöründe danışmanlık yapan biriyim, sektördeki önde gelen tüm E-Ticaret firmaları ile iş yaptım ve 7 yıldan beri bir ihracat firmasında Ar-ge biriminde hizmet veriyorum 4 yıldır Shopgez ile çalışıyoruz. Bir sürü şey yaşadık ve ilerledik, problemlerde oldu fakat hepsinde çözüme ulaştık.

Üst Alt