Sevgili ile Mutlu Olmak

WebmasterForum

Coder / Web Uzman
Yönetici
Tepki
62
Sevgili ile Mutlu Olmak
Herkesin hayalleri içerisinde olan bir duyguya hitap ediyorum. Sevgi ve Aşk oluşması ne kadar güzelse bunu ayakta tutmak ve bir insanın yaşamına sığdırabilmesi kadar anlamlı bir şey yoktur. Ben şahsım adıma konuşmam gerekirse sevdiğim kıza hayatı mutlu kılıyorum. Ona hayatın keyifli anlarını yaşatıyorum. Ona aldığı her nefesin anlamını anlatıyorum. Sevgili ile mutlu olmak da budur işte.
Ona huzur vermek ve onda huzur bulmak.. Bilirsiniz saatlerce konuşarak kendinizi ifade etmek ve onunla hayatınızı birleştirmek ve en önemlisi ise 2 bedenin bir ruha sahip olmasını oluşturmaktır.
Zamanın gençleri bunu ne kadar yapıyor bilemiyorum ama geçmişte bunun bir örneği de yok.. O nedenle insanın kendisinde araması lazım bu duyguyu..
Karşındakinin huzura, Mutluluğa ihtiyacı olduğunu unutmamalısınız. Duygu ve düşüncelerini anlayışla karşılayıp ona bağlılığını hissettirmeli ona güven vermelisiniz.
Ben geçmişimde yaşadığım ilişkilerde çok gaddar ve zalim oldum ama o zamanlar bir amaç peşindeydim sonra düşündüm ki amacımı cins üzerine kullanmamalıyım diyerek Vazgeçtim ve Hayatımın anlamını hayatıma adadım.. Onunla mutlu olmak ve onunla bir ömür boyu huzur, sağlık içerisinde Rabbim hayırlı evlatlar nasip ederek tüm duygularımı hüzünlerimi, acılarımı tatlılarımı onunla yaşamak istiyorum.. :)

Üst Alt